1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve genctürk tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. genctürk

genctürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1 ay önce 59 kiloluk 2 kısa ve uzun bardan oluşan ağırlık seti ve bazı hareketlerde ve mekik için kullanacağım sehpa alarak evde çalışmaya başladım yaş 27 boyum 1.70 kilom 79 du biraz yediklerime dikkat ederek yağdan tuzdan şekerden ekmekten uzak durarak ve hiç yemediğim lor peyniri süt ve yumurta gibi yiyecekleri beslenmeme dahil ederek vede evde çıkan yemeklerden çok azda olsa yiyerek 7 kilo verdim ve biraz daha fit oldum ince yapılı biri olmadığım ve kısa olduğum için kötü bi görüntüm vardı 72 kiloya inince şimdi daha iyiyim göbeğim hala yağlı hele oturduğumda çok kötü görünüyor ama kaslarımın biraz daha belirginleşmesi daha fit olmak amacım sadece birkaç kilo daha vermem gerekiyor gibi hissediyorum flexor hocanın iki günlük evde çalışma programını uyguluyorum iki gün programı uygulayıp bir gün yada iki gün ara verip sonra tekrar ediyorum ramazan öncesi akşamları koşuyordum şimdi yapamıyorum ramazan sonu devam edicem uyguladığım program iki dambıl için bende uzun barda var bazı hareketlerde bunu kullanmam daha uygun olmaz mı eskiden beri şınav mekik çekerim ama ne hikmetse askerliğim de dahil bir tane bile barfiks çekemiyorum bunda sol kolumdan küçükken geçirdiğim bir operasyonun da etkisi olabilir birazda kilomun uzun bi yazı oldu kaslarımın biraz daha belirginleşmesi ve daha fit olmak adına göbeğimden kurtulmak adına her türlü görüş ve eleştirinize açığım teşekkür ediyorum herkeze

Ekli Dosyalar:

2. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    koşu yapsan yeterlli :) göbek dediğin nedirki okadarda yok saten snde l..barfix icin bnde 82.5 kiloyum ilk başlarda 2tane zor çekiodum hergün uğrastım 2 ayda bi kerede 15 yapıyorum benim için çok iyi sende dene abi başarılar.

hergün 1 saat hızlı tempo yürüyüş veya koşu +4-5 bardak yeşil çay yağ yakımı için ...

3. genctürk

genctürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim yeşil çay yağ yakımı için etkilimi ama şeker atmamamız gerekiyordur sanırım birde sirkenin yağ yaktığını söylüyorlar ama sakıncalı olabilir pek aklım sarmadı eyvallah cevap verdiğin için

4. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yeşil çayı şekersin icion abi az bişey limon suyu dökersen tadı biraz değişir + sirke için daha önce forumda konu vardı ordan bakabilirsin yararı var ama çok dayanıklı bi miden olması gerekio :)

5. genctürk

genctürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gelisimim için beslenme ve antrenman açısından yapabileceğiniz tavsiyeler var mi

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Barifklz için size bir yol ;

çıkın barfiks demirine

önce 1 tane çekin
    sonra inin nefeslenin koları sallayın

sonra çıkın 2 tane çekin

sonra ininp yine dinlenin nefes alın

sonra çıkın 1-2-3 şeklinde yapın

sonra 3 ten geriye doğru gidin

deneyin yararını göreceksiniz..

toplamda 3 tane yapabilen ben bu şekilde hesapladığınzı zaman 10 taneye yakın barfiks çekiyorum ;)

7. genctürk

genctürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ihocam önerin için sağol ama ben bi tane bile çekemiyorum hatta askerde bile çekemedigim zaman arkadaşlarım şaşırırdı hiç çekemedigim için sürekli deneyemiyorum da barfiks demiri falan yok ama kapıya monte edilenlerden alıp söylediklerini yapmaya çalışıcam

8. pendragon

pendragon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    barfix kesinlikle zamanla çekilen birşey hiç kimse ilk seferde bir tane bile çekemez yaklaşık 1 ay kadar her gün ayağın yerdeyken kendini çek tekrar yere in ve asılı kal 1 ay sonra en az 5 tane çekersin kilo vermek içinde nestle nesfit tam tahıllıyı öneririm her sabah 1 büyük kase yersen yararını görürsün

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Evet zaman isteyen bir olay kesinlikle katılıyorum,işte gelişmeyi kendmiz çalışarak görüyoruz sürekli çalışmamız şart her idmanda ne çıkarsa çekelim zmaanla gelişme olacaktır.(sayı olarak)

Sayfayı Paylaş