Görüşlerinizi almak istiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Scofieldqq tarafından 2 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Scofieldqq

Scofieldqq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkeze merhaba arkadaşlar yaşım 17 boyum 1.84 Yağ oranım %16.8

Beslenme :

1. gün Kahvaltıda : | Yağsız süt + yulaf ezmesi | Spordan önce : Yağsız tuzsuz pirinç + bulgur | Spordan sonra : Doğal kakaolu 30 g protein alıyorum üzerinede muz yiyip 6-7km tempoda yürüyorum | Akşam : 2 Adet ton balığı 4 adet yumurta ile omlet

Fitnessa gidiyorum arkadaşlar her gün 10 dakka bisiklet 10 dakka koşuyorum 150 bisiklette 50 koşu bandında yakıyorum + antrenmandan sonra bir daha yapıyorum bunları sporda toplam 400 kalori yakıyorum her gün şuan 6. günüm fitnessta bu şekilde devammı edeyim yoksa süreleri arttırmamı veya beslenme programımı falanmı değiştirmeliyim en iyi nasıl olur arkadaşlar sizlerin görüşlerini almak istiyorum

2. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    ben protein denen bir şey göremedim burda proteini en üst seviyede tutup , karbonhidrattan az kesmen lazım .

3. Scofieldqq

Scofieldqq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öğrenciyim hergün tavuk yiyemem bi tavsiyen varmı ?

4. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Tavuk et olarak şart ama balık olabilir ton balığı , lor peyniri , yumurta vb .

5. Bossverdi

Bossverdi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum bende ögrenciyim ve yanımda tavuk götürüp okuldan pilav alıyorum hatta üşenmezsen pilavıda evden bir kapta götürürsen hem koydugun yagı bilir hemde daha karlı olur yemegin
    tavuk gögüs kilosu 10lira desel 200 gram götürsen ögen icin 2lira 1-2 lirayada okulundan pilav alsan 4liraya öglen yemegini getirmiş olursun kırmızı et,ton balıgı biraz daha tuzlu gelebilir ama protein alman şart
    tavugun kilosunu 5 e bölüp 200gr(+-10) aksamları 1 parçayı haşlayıp buz dolabına kalanını buzluga koyuyorum sabahları ise tavada 5 dk ısıtıp biraz turuncu rengi alana kadar ısıtıyorum hem öglene ılık kalıyo hemde yemesi kolaylaşıyor

Sayfayı Paylaş