Gögüslerdeki yağ miktarını azaltmak ıcın neler yapılabılır ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve scream422 tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. scream422

scream422 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar arkadaslar , merhabalar hocalarım.
    yaklasık olarak 6.ayım bu sporda . Forumda cok aradım fakat benım gıbı bır sorunu bulamadım. Tribe gırdım vallahi. Hocamda bile cevabını pek bulamadıgım bır konudur lutfen yardım edın.
    Biliyorum yenıyım fakat bazı sıkıntılarım var. Gercekten belırgın bır sekılde arkadaslarım tarafından degısıkler ıster ıstemez oldu tabi. mesela kollarım 4 cm arttı omuzlarım genısledı fakat benım sorunum gogus kısmında. 1.75 boyunda 72 kilo 22 yaşındayım. Goguslerımı sıkınca alt tabaka baya sert yanı zemın saglam eskıden 6 ay once yumusacıktı sımdı baya bı gelısme var ust gogus olsun gelısmeler mevcut. Fakat yağdan dolayı sarkma mevcut buda sankı hıc spor yapmamısım gıbı duruyor . hafif yana dogru sarkık duruyor. 6 ayda zemın olarak asırı derecede sertlestı hocanında soyledıgı gıbı sertlesmesı cok ıyı ama şekıl yok. istersenız resımde atarım . supplement olarak proteın bcaa ve kreatın kullanıyorum beslenmeme cok ıyı dıkkat edıyorum yaglı ve tatlı yemıyoum şekeri tuzu azalttım 6 ayda 5 kılo verdım. fakat bu goguslerın hacmı ve şekli hic degişmedi ne yapacagım ben bunlarla ? :S annem bıle dalga gecıyor o dereceye geldım. Streoide karsıyımdır fakat kanıma gırıyorlar gogusler duzelır dıyorlar fakat ben ıstemıyorum streoid hem pahalı hemde cok zararlı oldugunu herkes bılır . lutfen bılgı vverırmısınız resımde ıstersenız hallederım ?

2. enes58

enes58 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Foto atarsan jino olup olmadigini soyleyebiliriz. Jino ise tek care ameliyat

Sayfayı Paylaş