Gögüsler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve okanokan tarafından 8 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. okanokan

okanokan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba
    Ben yakalsık 2-2.5 aydır spora giidorum.Body buildinge aslıdna gösüslerim için başladım.Büyüklüklrti beni çok rahatsız ediyodu bi tişört kazak giyince uçları belli oluodu.Bunun yanında eğilince sarkıolar
    2-2.5 aydır hafif bi düselme war en azından şekle girdiler (üst gögüs sertelşti ve şekiilendi biraz) ama aşağıları pek değişmedi

yaza kadr bunları yok etmek yada düseltmek isitorum acaba hangi hareketşere yoğunlaşmalıyım

boy 1.71
    kilo 72

2. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hareketlerle değil daha çok yağ oranı ile alakalı. Ben de göğüsten yağlanırım, hareketler altındaki kas kütlesini toparlar ama basık ve maskülen bir görüntü için yağ oranını düşürmek gerekir.

3. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Sakın jinekomasti olmasın...Yağlanma ile de alakalı tabi ama bunu da göze almak gerekir.neticede çok kolay olmaya başladı ameliyatlar...Ama zamana ihtiyacın var bunu unutma vgden mucizeler beklemen seni hayal kırıklığına uğratabilir.Özellikle yaz geldi deyipte antremana başlarsan hiçbirşey elde edemezsin...Bu sporu eğer kendin için yaparsan daha fazla verim alarsın....

4. okanokan

okanokan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet 2 aydır gidyorum tek değiklik eskişden kaldırdığımın 3 katı daha ağır kaldırıoum nerdeyse ama vucudumdaki yağ oranı hiç değişmio , ewdeki tartım yağ ölçerli ne kadar doru bilimorum ama body fat %23-24 civarı gösterio hep bu oran çok yüksek sanırım
    ewde protein tozum,amino asidim war, acaba yağ yakıcı alsam bu gögüslerde ki yağları eritebilirmiyim , yada bölgesel yağ yakıcı die bişi warmı
    kilo verincde küçülürüm die korkuyorum aslıdna diğer bi yandan :)

5. okanokan

okanokan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten korktugumda bu :)

6. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Arkadasım amacın vucudunu geliştirmek mi yoksa var olan kilolarından kurtulmakmı. eğer kilolarından kurtulmak istiyosan cardio çalışmalısın. yaklasık 1,5 ay daha böyle devam et. daha sonra carnitin kullanarak yağ yakımını hızlandırabilirsin. Ama bunlar bi anda olucak seyler diğil. Uzun vadede disiplinli çalısırsan istediğini elde edebilirsin.Bi önemli konuda yediklerine dikkat etmen lazım. protein ağırlıklı beslenmen gerek. bide metabolizmayı hızlandırıcı yemekler yersen kilo vermen kolaylasır. örneğin bol maydanozlu bi salata , kereviz, narsuyu ...

Sayfayı Paylaş