Gögüs ve basen sorunu ( İNTİHAR ETMEYİ DUSUNUYORUM)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Wisdom tarafından 13 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Wisdom

Wisdom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Büyüklerim kücüklerim herkese merhaba. Ben rastlanilmasi nadir olan bi durumla karsiyayim ve cok uzuluyorum.
    Bana lutfen yardimci olun.
    Bu arada boy 1.77 kilo 73 yaş 18.
    Konuya gececek olursak
    1)Goguslerim yagli cok utaniyorum cok yumusak degiller ama ucuna bastirinca icine kacacak kadar yagli uç kısmı.
    2)Basenlerim biraz ar goguslerim kadar olmasada onlarida kafama takiyorum.

Bana lutfen yardimci olun hareket edesim bile gelmiyor.
    Bu sene unv sinavina hazirlandigim icin salona gidemem bana sorunumu cozmek icin yardim edin en azindn alt yapi olussun. 50kilo kalip bi deri bi kemik olmaya bile raziyim su gogusler gitsin yeter ki.

Düzgün göğüslere bakınca kendimden nefret ediyorum şuan fikir sahibi olmanız açısından resim ekliyorum her açıdan utanarak. lütfen yorum yapın.

--- Mesaj birleştirildi, 13 Eylül 2015 ---
    Yorumlarınızı bekliyorum :(

Son düzenleme: 13 Eylül 2015
  2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    İlk yapman gereken beslenmeni gözden geçirmek. Kaliteli gıdalar tüketmezsen sağlıklı ve iyi görünüşlü olamazsın. beyaz ekmek, beyaz pirinç, un, şeker gibi gıdalardan uzaklaş. Bunları içeren gıdalardan da uzaklaş,ıvır zıvırları saymıyorum. Meyve az tüket. Saf temiz et ürünleri tüket, yani sosis,salam,sucuk değil bildiğin bonfile, tavuk göğüsü veya balık yiyeceksin. temiz ve basit yiyecekler. Vücudunu toparlamak için illada salona gitmek zorunda değilsin.Beslenmeni hallettikten sonra vücut ağırlığın ile egzersizler yapabilirsin.Temel hareketler, şınav, mekik, squat, plank gibi. bunları çeşitlendirebilirsin. 40 dakikanı alır. yada git atlama ipi al. En kötü parka git 30 dk ip atla dön.

Özet; hayat tarzını biraz değiştireceksin hepsi bu. hem de iyi yönde. sağlıklı besleneceksin ve hareket edeceksin. bunları yap, sonra tekrar düşünürsün ne saçmalamışım diye :)

3. Wisdom

Wisdom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. 2-3 aydır toplasak 3 4 ekmek yememişimdir unlu gıdaları bugünden itibaren bırakıyorum, şeker hiç kullanmıyorum. Günde her gün 30dk ip atlayacağım, kendimi motive ediyorum sonra ne yaparsam yapayım kurtalamayacak gibi hissediyorum bir süre sonra bu yüzden motive düşüyor bırakıyorum. :(

4. atilla_hakan

atilla_hakan Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Oparatör
    Yer:
    kocaeli
    İntihar mi ?
    Halimize sukredelim arkadaşlar . Elin kolun Bacağın olmadan da dünya ya gelebilir din veyada bir kazada engelli kalabilir din . Elinde olanı güçlendirmek senin elinde yanlız bu iş sabır işi . İnternet te evde egzersiz ant program larını inceleyebilirsin .

5. horseshoebreaker

horseshoebreaker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Selamlar, 16 yaşındayım benim göğüslerim bundan çok daha beter durumda. Özelden fotoğraf atabilirim ciddi yardımcı olacaklar varsa. Doktora gittim jinekomasti yok dediler. Bundan 1 yıl önce fitness ile 86 kilodan 71'e düşmüştüm, belim incelmişti yağlarım erimişti göbek hiç kalmamıştı fakat göğüslerde en ufak bir değişiklik bile olmadı. Ben de intihar etmeyi düşünüyorum artık.

Abilerim bana yardım edin, napayımda eriteyim bu göğüsleri yeter artık elim yüzüm düzgün ortalama bir tipim var fakat göğüslerim yüzünden tüm özgüvenim kayboluyor tişört giyiyorum yakışmıyor inithar edicem yeter artık

6. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hayatınızdan vazgeçmek bu kadar mı kolay sizin için? Kendinizi bu kadar güçsüz olduğunuza inandırmayı bırakmalısınız. Cesaretinizi bastırmanız size hiçbir şey katmayacak. Öncelikle şöyle bir bakın kim huzurluymuş? Kim her şeyinden memnunmus? Kimler ne dertlerle uğraşıyor nasıl çaresizliklerle savaşıyor? Siz bu kadar kolay bir savaşa başlamıyorsunuz bile. Her zaman güneşli bir hayatımız olsaydı inanmak da çok kolay olurdu.

En azından içinizdeki gücü hala gösterebiliyorsunuz. Kendinizi kendiniz beğenmiyor ve değişmesini istiyorsunuz. Nasıl uykunuza zaman ayırıyorsanız,okula gidiyorsanız ve bunları kendiniz,yani geleceğiniz için yapıyorsanız koşuya çıkacak,sınav cekecek bir vaktiniz de olmalı. Çözeceginiz sorular kendinize ne kadar yatırımsa yapacagınız spor,diyet de o kadar yatırımdır. Ömrünüzün sonuna kadar kendinize eşlik edicek olan bedeninizi siz güçlendireceksiniz. Her zaman kendinizi bir seviye üstüne taşıyacaksınız. Her zaman kazanamayacaksınız ama her zaman inanacaksınız.

İnanıyorum ki ikiniz de sabah kalkıp güçlü olduğunuzu hatırlayacaksınız ve inanmaya başlayacaksınız.Her şey bir seçimdir. Nasıl saglıklı besleneceginize tum kısıtlı imkanlarınızla nasıl spor yapacagınıza ulaşmanız tüm geleceginize armagan edeceginiz bir saatinizi bile almayacaktır. Şimdiden hedefleriniz uğrunda başarılar dilerim :)

7. asude

asude Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    53
    Bence su an bile çok kotu durmuyor kaldı ki daha kotu olsa ne olacak sonuçta çözümü olan bir problem sadece biraz sabır ve irade istiyor sen hiç moralini bozma ve kararlı ol

HTC One mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş