Gögüs programimi degerlendirir misiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eglennet tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Gögüs Problemim var, Egildigimde felan sarkma oluyor :eek: Sıkılaştırmam gerekiyor biraz, Yag Oranım fazla sanırım,Aşagıdaki Programımı Önerirsiniz, Yoksa Dışarı Çıkıp koşuyumu ? Yada İkisini birden ne oranla ?
    İftardan 1 saat önce yapacagım,

Evde yapacagım Program şöyle olacak

1.Gün
    Dumbbell Bench Press 10x4
    Dumbbell Flyes 10x4
    Dumbbell Bench Press (Close) 10x4
    Dumbbell Pullover 10x4

2.Gün
    Normalda bişey koymayacaktım fakat,Boş Kalmak istemedim.Sadece Mekik Çekerim diye düşündüm.

Bu Şekil Dönüşümlü.

2. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    1. Aç karnına spor yapılmaz. En az 90 dk önce karbonhidrat ve protein almalısınız (yavaş sindirilen). İftardan 90 dk sonra yapın bu antrenmanı.

2. Sadece göğüsten oluşan bir program işinize pek yaramaz çünkü bu hareketleri yapmanızı sağlayacak olan kas triceps ve omuz. Bunlar gelişmedikçe göğüsten pek bişi kazanamassınız.

3. Sarkmaların sebebi yağdır. Hem kas inşa etmeli (bir miktar yağı tutar sıkı gösterir) ve yağ oranınızı düşürmelisiniz.

yigitusta bunu beğendi.
  3. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    söylediklerinin sadece 3. süne katılıyorum...şöyleki:
    1. aç karna spor yapılır çünkü amaç yağ yakmaksa spor en iyi aç karna yapılır...hatta sabah kalkar kalkmaz aç karna der doktorlar...
    2. amaç göğüsse tabiki göğüs çalışacak..triceps ve omuz ikincil çalışan kaslardır orada öncelik göğüse etki eder..

4. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Peki Şuanda Ne yapmalıyım ? Bu Programı İftardan 1 saat önce uygulayıp İftarda sıkı mı beklenmeliyim ?

Sayfayı Paylaş