Gögüs programı nasıl olmalı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lionss tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Gögüs programı yazarken nelere dikkat edilmeli neler göz önünde bulundurulmalı birisi bana anlatırsa sevinirim
    Mesela yeni başlayana bu tarz bişey gidermi
    Benc press
    Decline dumbell fly
    İnc benc
    Tamamen kafamdan yazdım yanlış varmı yokmu bilmiyorum
    Gögüs kaslarından tam verim alınıcak bi program nasıl olmalıdır kısacası bu lazım her zaman denildigi gibi beslenme antrenman dinlenme ama şu antrenman kısmı sıkıntı oluşturuyor sadece :D bana lazım olan öteki programlara göre kaslara maksimum etkiyi edicek bişey :D yardımcı olursanız sevinirim :D

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşım neden kendi programını yapmakla uğraşıyorsun ki?Hareketler bölümünde pek çok hazır program mevcut ve profesyonellerin yazdığı programlar üstelik görselli.

Yazdıklarından göğüslere yönelik bir çalışma yapacağını çıkarırsak şöyle birşey de söyleyebilirim.Sadece göğüs çalışırsan göğüslerin gelişip diğer kasların zayıf kalırsa çok kötü bir görüntü olur.

Ayrıca istediğin kadar çalış düzgün beslenmezsen hiç bir şey elde edemezsin.

3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Diyet bölümümü okumuştun sanırım kötü bi diyet yapıyorum bu sadece 30 gün sürecek sonrakisi bu şekilde :D

Sabah
    7 yumurtalı omlet 2 sarısı
    2 yemek kaşıgı lor peyniri
    Domates salata

Ara ögün
    Ton balıklı sandiviç-yulaf

Öglen
    100 gram pilav
    100 gram tavuk gögüsü
    Yanında içicek degişken

Ara ögün
    100 gram tavuk gögüsü
    Protein ihtiyacını tam olarak kaşılamak için :D

Akşam
    100-200 gram tavuk gögüsü
    100 gram makarna- pilav
    Zeytin yaglı salata

Protein:120 sadece etten
    Karbonhidrat:106

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Sana kaslarına maksimum etki edecek bir program yazabiliriz.Kolay.Ama istediğin programda çalış gelişimin tamamen vucut yapın doğrultusunda gider.Daha önce spor yapmadıysan 3 aydan önce belli bile olmaz gelişimin.Ayrıca sakatlarsın bir tarafını bir daha yanına yanaşmamaya yemin edersin BB nin.Senin dediğin maksimum etki programlarını en az 1 senelik sporcular yapıyor.

Anladığım kadarıyla zayıfsın kilo almaya çalışıyorsun.Arada kırmızı ette ye ve sabah yumurtayı azalt allerji yapar.

5. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Aslında tam tersi hocam kilo vermeye ugraşıyorum 180 boy ve 80 kiloyum 30 gün sonra 74 73 civarına inmeye ugraşıcam :D maksimum etki derken mesela murat boz gibi bi vucut yapmak istiyorum bunun içinde iyi bi gögüs programına ihtiyacım var :D

Sayfayı Paylaş