Gögüs kasları ile ilgili bi kitap varmı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lionss tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Gögüs kasları ile ilgili bi kitap varmı bildiginiz gögüs kasları hakkında herşeyi anlatan bi kitaba ihtiyacım var Öteki konulardada belirtmiştim aşırı derece takıntılıyım bu kas grubunu hatta 4 ayda 8 aylık gelişim yapmayı hedefliyorum bunun için ayda 8 kere gögüs çalışıcam Zorlaya bildigim kadar zorlacam kasları ama tek sorunum iyi bir gögüs programı yok salondaki hoca nın yazacagı programdan bişey olacagınıda farz etmiyorum bildiginiz bi kitap varsa önerirseniz sevinirim türkçe olması kaydıyla

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
  3. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    ayda 8 değil 10 kere çalısmanın ne faydasını görüceksin ben anlamıs değilim sonucta matematik problemi çözmüorsun

CasLoWeD bunu beğendi.
  4. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Haftada göğse 2 kere girmeyi düşünüyorum öneriliniz kilo 64 boy 170 kol 34 bel 76 üst gögüs biraz zayıf

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Kaslarin antrenmanda degil, dinlenirken büyür. Onun icin ayda 10-12... calismanin pek mantigi yok. Hadi neysede niye sadece gögüse kaslarina odaklaniyorsun?:)
    Sacma sapan fitness dergilerinde vb. program aramana gerek yok Compound egsersizler yeterlidir

6. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bu yuzden insanlar gelişemior BESLENME dinlenmekonusunda özen gösterilmiyor işi sadece daha fazla antrenman ile çözebileceklerini düşünüorlar bu sefer daha fazla takıntı halini alıyor eğer sen istediğin sey için gereken özeni göstermiorsan birşeyler yapmıorsan ne beklediğinin bir önemi yok çünki sadece beklersin yerinde sayarak

7. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yorumlar için sagolun arkadaşlar ama ben dergi istemedim yada link normal kitap kitap evlerinde bulabilecegim bişey lazım :D neyse haftada iki kere girsemde gereken dinlenme süresini saglacam yani dinlenmede sorun olmacak bide tek kas çalışıcagım için aldıgım portein karbonhidrat gerekliligini saglacak örnek lazımsa bu şekilde

Pazartesi gögüs
    Salı biceps triceps
    Çarşamba:eek:muz kanat
    Perşembe:Bacak
    Cuma:Gögüs
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Nisan 2014 ---
    Bu arada beslenme konusunda dikkat edicem kilo başına 2 protein 4 karbonhidrat alımı yapıcam

8. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Pazartesi: Gögüs ve calisan bölgeler omuz,triceps Sali günü tekrar triceps var, ayni sey Sirt ve Biceps icinde gecerli. Gereken dinlenme yok

-Gögüs,Omuz,Triceps
    -dinleme
    -Sirt,Biceps
    -dinleme
    -Bacak

Push/Pull/Legs tarzinda calisman daha mantikli

9. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dinlenme hafta sonu yada hafta içi olarak yayıla biliyordu benim bildigim senin dedigin gibi yaparsam bacagı çıkarırım önceden koşu dag bisikleti flan derken bacak kasları baya geliştir

10. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    en önemli kas grubunu bacagi cikarman dogru olmaz. Alternatif olarak tüm vücüt antrenman rutinlerini dene

https://www.bodyforumtr.com/threads...emi-program-İskeleti-full-body-workout.87298/

11. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Tüm vucut çalışmak beni istedigim hedefe zamanında getirebilirmi gereken beslenme programını uygulacam dedigim gibi gögüs kaslarını 4 ayda 8 ay kadar ilerletmem lazım bunu yapmak imkansız degil isim vermecem burada sevilmeyen birisi ögrencilerini 3 ayda çok iyi fizige kavuşturuyor

Sayfayı Paylaş