Gögüs hakkında sorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sensiz03 tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sensiz03

sensiz03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Sevgili arkadaşlarım

Ben bu spora başlayalı 1 ay 2 hafta filan oldu benim gögüsler brz büyüdü ancak gögüs uçlarım sarkık gibi duruyo ancak soguk hava veya banyodan sonra sert oluyor ama günlük hayatımda hep sarkık gibi duruyo uçları ben nasıl sertleştirebilirim birde kilolu degilim zayıfım

boy 1.74
    kilo 65
    yaş 17

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:11 ----------

cevap veren yokmu ?

2. emc

emc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet aynı sorun bende var cevap alabilirsek çok iyi olur gerçekten bunun ordaki yağdan kaynaklandığı düşünüyorum bende

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Diyet yaparak vücut yag yüzdesi düsünce düzelicektir.Ayni zamanda VG ye devam ederekde SIKIlasma saglanabilir.

sensiz03 bunu beğendi.
  4. Lakunoctr

Lakunoctr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet sıkılaşman lazım..boyuna göre kilon ideal,sıkılaşınca meme uçların normal pozisyona gelecektir.çalışabileceğin kısımlar:m.pectoralis major ve mınoru içerecek.
    Bench press (normal,ınclıne ve decline) ve bunlarla dumbell fly grupları nı çalışabilirsin

sensiz03 bunu beğendi.
  5. sensiz03

sensiz03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam çok sagolun zayifim gogus buyudu ondan sarkik duruyo uclari ortalama kac ayda sertlesmeye baslar peki 2 aya dogru gidiyorum

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Böyle sorular ne sorucaksin nede düsünüceksin,sadece disiplinli bir sekilde antremmanini yapicaksin bi süre sonrada yavas yavas bu calismalarinin karsiligini almaya baslicaksin,yoksa bu düsüncelerle sezonluk body ci olmaktan ileri gidemezsin.

sensiz03 bunu beğendi.
  7. Lakunoctr

Lakunoctr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Memem büyük diyorsun sensiz03..
    hayatımızın 3 evresinde jınekomastı olur(erkeklerde memenin büyümesi -halk dili itibariyle) yenidoğan,ergenlik ve senil(yaşlılık) dönemleri..durumunu gözle görüp muayene edemediğimizden bu durum var mı yok mu anlayamıyoruz..ergenlık donemınde jınekomasti hormonal bir durum olup genellıkle kendiliğinden geriler..
    sensiz03,bir genel cerrahi uzmanı olarak, anormal bir durum olup olmadığını anlamak için bir endokrinoloji uzmanına gitmeni öneriyorum..

Sayfayı Paylaş