Gögüs hacim programı nasıl olmalı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve huusoo07 tarafından 11 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. huusoo07

huusoo07 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet beyler pek çok şey denedim istedigimi elde edemedim tavsiye programlarınızı yazarsanız sevinirim

2. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    aynı sorun bende de var genetikten gelme göğüs kaslarım vücuduma oranla küçük kendi uyguladığım ve verim aldığım bir programı önerebilirim sana Program söyle yapılıyor ısınma seti hariç 3 set olacak her hareket bir press hareketinden sonra dumbell fly ( yana açma hareketi )veya cable fly hareketi yapmak mantıklı olur çünkü üst üste presslere girmek tricepsleri çok yoracağından verim azalır kanaatimce ben genelde üst göğüsle başlamayı severim. Isınma setlerinden sonra birinci ağırlığını takıcaksın ve bu agırlık orta bir ağırlığın biraz üstünde olması lazım tükenene kadar yapıyorsun bu da 12 tekrarı geçmemesi lazım sonra hemen dinlenmeden ağırlığı azaltıp bidaha aynı kiloyla 8 tekrar olabilir ondan hemen sonra bidaha azaltıp tükenene kadar yapıyoruz her harekette 3 set her sette 3 bölmeli tekrar var bunu her harekete uygulayarak göğüs antremanı yaptığın zaman gelişim muazzam oluyor yalnız antreman çok ağır o yüzden 4 günde bir yapmanı öneririm :) iyi çalışmalar...

Sayfayı Paylaş