Gögüğ kasları ve kol yayı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 50promil tarafından 14 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 50promil

50promil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba

kol yayı göğüs kaslarına etkili mi?satan kişi etkili olduğunu iddia ediyor.ayrıca göğüs hareketlerini yaparken üzerine yatılan zemin hareketlerde gösterilen tahta gibi mi olmalı ? ayakalarımızın düngünce yere basktığı ortopedik yatak falan olmazmı?

2. Keops

Keops Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Göğus yayı göğusun iç kısmına vurabilir ama şişmesini falan bekleme cok hafif uyarıcı olur anca sıkılaştırabılırsın diyim

50promil bunu beğendi.
  3. 50promil

50promil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    göğüs yayı demedim kol yayı dedim.kol yayı sopa nın içinden spiral kalın yaylar geçiyor.amortisör e benziyor biraz.

sorunun diğer bölümleri hakkında bilgin varsa öğrenmek isterim.

4. HasanUtku

HasanUtku Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mali İşler
    Yer:
    İstanbul
    Vücudun üst tarafına kol, omuz,göğüs, sırt.. hepsine etkilidir ama göğüse etkisi pek fazla değildir. Yani bu aleti göğüs için alıyorsan alma derim ben. Ayrıca kullanırken de dikkat edilmesi gereken bir alettir.Kullanırken ayakta kullanabilirsin yatmana gerek yok.

50promil bunu beğendi.
  5. 50promil

50promil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    yorum için teşekkürler. yatarak yaılan hareket olayını kol yayı için söylemedim.forumda 2 adet dambıl ile yapılacak hareketler konusunda var.adam tahta bir zemin üzerine yaratak o hareketleri yapıyor onlar için sormuştum.öyle bir tahta sehpa yok mesela bende cam var o da iş görmez :D

kol yayına sahip çıkmak lazım sıkı tutulmasa elden kayıp çeneye falan çarpa biliyor

Sayfayı Paylaş