Göbekteki yağ nasıl erir?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve xfactory9025 tarafından 26 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar bodye başlayalı 8 ay oluyor.Kilo almak için başlamıştım.Yaş 20 boy 168 kilo 55 di.Şimdi 68 kilo oldum.Kilomdan memnunum ama son 1 ayda kilom sabit kalmasına rağmen göbek altı fena yağlandı.Üst karın kasları gözüküyor ama alt göbek yağlı.Düz dururken çok az belli oluyor göbek ama böyle karnımı dışarı doğru bastırınca derin derin nefesi içime çektiğimde yani göbeği dışarı çıkarma hamlesi yaptığımda sanki 100 kilo gibi göbekli görünüyorum düz duruşta sorun yok ama bu gidişle yakında olacak.Ben kas kaybetmeden nasıl eritirim bu göbeği hangi diyeti yapmam lazım.Şuan supplement kullanma şansım da olmadığı için mecburen normal olarak yağ yakmam lazım.Bir diyet programı önerebilir misiniz?

2. Bio

Bio Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bel bölgesi kaç cm ?

3. Profane

Profane Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Almanya
    Bulkta 98 kiloydum göbeğim hiç yoktu?(Profesyonel MMA yapıyorum) Kiloyla göbeğin ne alakası var, yağı azalt ve karbo kalitesini artır bence. İleride kombine bazı suppları bilemem ama en basitinden carnitine desteği alabilirsin.

4. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    bu aralar sıkışığım supplement kullanamam.Kilo verme konusunda çok rahatım ama yağ yakmada aynı şekilde değilim.Kilo vermek istiyim 1 haftada 2 kiloyu rahat atarım ama kastan gider işte kötü tarafı bu.Yağ yakmak istiyorum evde bütün yemekler yağlı kendime nasıl yağsız yemek pişirtebilirim.Bi haşlama tavuk var galiba adam akıllı yağsız yemek başka var mı bildiğiniz? patates haşlaması da var da ona da yemek denmez.Aparatif gibi bişe :)

5. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Pirinç haşlayabilirsin.

Sayfayı Paylaş