Göbek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kralkratos tarafından 14 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kralkratos

kralkratos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yanlış yere açtıysam özür dilerim ben 14 yaşındayım eskiden çok kiloluydum 89 kilo falandım 13 yaşında geçen yıl kafama taktım kiloları ve temmuzda falan boksa başladım boksta baya kilo verdim 72 kiloya düştüm boyum 1,83 dumbellarım vardı 3 kg onlarla biraz uğraşıyodum şimdi 5 kg lık aldım 5 kg lıklarla uğraşıyom ama hala şu hafif göbekten kurtulamadım günlük olarak fazla bişi yemiyorum her öğün 1-2 dilim kepekli ekmek yiyorum yemekleride kısıyorum abur cubur yemiyorum cipsi yazdan beri toplamda 1 paket bitirmemişimdir ama şu göbekten ve yağdan kurtulamıyom ama çok yoğurt, süt, peynir, yumurta yiyorum günlük 2 kase yoğurt 3 bardak süt 1 yumurta falan yiyorum pek yumurta yemiyomda peynir de sadece kahvaltıda yiyorum ama şu göbekten kurtulamadım göbek yağlanmasını nasıl önleyip şu göbeği eritebilirim lütfen yardım edina32

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Forumda mevcut.

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Çok kolay dostum :) Düzenli yemek için kendini zorlamışsın bu çok güzel birşey yani yağlı yiyeceklerden uzak durmayı sağlamışsın çok güzel bunu devam ettirmen gerek birkere Cola gibi şeyleride tüketme.Göbeğinde bir yağlanma vardır ordaki yağları eritmen için Cardio yapman lazım kendini yoran yağ yakıcı hareketler yapman gerek kondüsyon bisikleti , ip atlama , koşu , yürüyüş ve ona benzer yapabileceğin şeyler..Cardioyu kapsamlı olarak araştır forumda bunun açıklamasını bulabilirsin dostum bunu yaptığın sürece o yağlar erir gider.Sabırlı olmalısın ve şunu unutma göbekten yağ vermek için özel bir hareket yoktur kilo verirken bütün vücudundan verirsin ama vücud yağ oranın verdikçe belli miktar düşer vücud yağ oranın galiba %12ydi tam hatırlamıyorum %sini ama o yağ oranını altına inince karında baklavalar görünmeye başlar yağ oranının azlığı ve göbeğiinin yokolmasının belirtisidir bunu başarman için düzenli beslenme ve düzenli spor yapman gerek Cardioyu hergün yapabilirsin..

kralkratos bunu beğendi.
  4. kralkratos

kralkratos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler daha yaşım 14 inşallah 17 18 yaşına kadar iyi bir vücut çıkarcam mevcutsa link verirmisin bakym

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Daha çok gençsin sakın aç kalrak zayıflama yanlışına düşme özellikle bu yaşta bu hataya düşme gelişme çağındasın herşey ye aburcubur yeme sağlıksız yağlardan uzak dur

meyve sebze kuruyemıs ye proteınlı yemekler yıyın karbonhıdratı kompleks karbonhıdratlardan sağlayın bu yaşlrda kılo vermek kolay bıraz hareket yaparsan rahatca göbek gider.

kralkratos bunu beğendi.
  6. kralkratos

kralkratos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aç kalmıyom normal yiyorum ama boksta ister istemez kilo veriyom ama yağdanmı gidiyo kastanmı gidiyo ben ondan şüpheleniyom

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Beslenmen iyiyse kas kaybından korkma kas kaybının başlıca nedeni beslenme boks yapıp güzel sağlam vucutlu sporcular var salonumuzda imreniyor insan

demircan256 bunu beğendi.
  8. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Cidade'nin deidği gibi düzenli beslen bol bol protein al...sonra vereceğin lilolardan korkma..illaki kastan kaybın olacaktır,ancak bunu en aza indirmek yine senin elindeki birşeydir...

Cidade de Deus bunu beğendi.
  9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
  10. kralkratos

kralkratos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    saolun bel çevresindeki yağları nası eritebilirim şu tam belimin yanlarında karnımdan daha çok yağ var :S

11. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dostum vücud geliştirmede şöyle bir olay yok belimin çevresindeki yağları eritmek Cardio yaparak ve düzenli beslenip buna destek vererek..Dediklerimi yaparsan ve biraz sabredersen çok rahat ulaşırsın başarıya.

Sayfayı Paylaş