Göbek yapmaya başladım!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alonsofurkan tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. alonsofurkan

alonsofurkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum yaklaşık 5 - 6 aydır body building ile ilgileniyorum. Yaşım 19 boy 1.75 kilo 70kg

bu spora okulda başladım ve kafama göre çalışıyordum ama fit bir vucudum vardı. yaz tatili için şehir değiştirmek zorunda kaldım boş durmıyım diye body salonuna yazıldım. orada ki antrenör önce kemik yapını oturtalım dedi herşeyin içinde bulunduğu hafif bi program hazırladı bu süre zarfında sende hacim yaparsın daha sonra eksik bölgelere önem veririz dedi. bende hacim için yemeğe önem vermeye başladım ancak son 1 haftadır göbek çıkmaya başladı sizce bu iyi bişey mi hacim için yoksa kardiyoda yapmalımıyım ???

2. ferhat95140

ferhat95140 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşm ilk olarak cardio tabiki.
    Antremanlardan sonra enerji için karbonhidrat al off günlerde karbonhidrata yüklenme fazla .
    Şekeri kes

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Önemli nokta şu: Neler yiyorsunuz ?
    Hacim almak için her şeyi yerseniz, bu size yağlanma olarak geri dönebilir. Çoğu arkadaşın yaptığı hata da budur. Hacim alırken de yediklerinize dikkat etmeniz gerekir. Zaten belli bir süre sonra neyin doğru, neyin yanlış olduğunu anlarsınız. Beslenme düzeninizi oturtmaya bakın. Bunun en iyi yolu da beslenme planı yapmaktır.

Azi, themertyildiz ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Hacim almak istiyorsan göbekten biraz da olsa feragat edeceksin eğer çok çok üst düzey bir diyet yapmiyorsan .

5. alonsofurkan

alonsofurkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben dinlenme günlerimde koşu yaparsam bu yağlanmayı azaltabilir miyim?

6. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    ilk olarak beslenme programını yaz aldıgın karbonhıdratlar düzenli mi degil mi bi ogrenelım beslenmeyı düzelttigin zaman yağlanmadan kas kütlesi kazanıcaksındır.
    dınlenme gunlerınde koşu yapabılırsın tabı ama beslenmeyı duzeltmeden degıl dınlenme gunlerınde hergün kossan bi işe yaramaz

Sayfayı Paylaş