göbek yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Furtado tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Furtado

Furtado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler yardımınız lazım ve lütfen cevap vermeye tenezzül edin bu sefer. Kaç tane konu açtık hiç birine cevap gelmedi, biraz yardımcı olursanız sevinirim. Benim sorunumla ilgili tam olmasada bölük pörçük bir sürü konu açık, hepsine baktım ama aradığım şeyleri bulamadım. 186 boy 81 kiloyum. 5 ay önce spora başladığımda 90 kiloydum. Oldukça zayıfladım, özellikle bacak, kalça kısımlarından. Ama ne yaptıysam göbeği eritemiyorum, sporu bırakma noktasına geldim! Hem beslenmeme dikkat ediyorum hem antrenmanımı yapıyorum hemde 20 dakikalık yoğun kardiyolar yapıyorum antremanlardan sonra. Daha ne yapabilirim bilmiyorum? Bu insanlar nasıl göbeklerini eritiyorlar? şeker kullanımını sıfıra indirdim, beyaz ekmek un vs hiç kullanmıyorum, gazlı içecek içmiyorum, alkol zaten hiç kullanmadım hayatım boyunca. Lütfen bana bi yol gösterin.

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Karın egzersizleri yapıyor musunuz, sadece kardiyo yaparak göbek erimez ki. Karın egzersizlerini araştırın forumda size tavsiyem.

3. xbress70

xbress70 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bende çok tecrübeli sayılmam fakat salonda sohbet ettiğim konuştuğum kişiler var onların yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verebilirim ip sekmek komando hareketi düzenli kosu bu 3 şeyle 1 ayda 5 cm incelme oldu bende başladım beim 87 77 ye indirmek

4. Furtado

Furtado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi de hem ağırlık antremanı yapıyorum hem duzenli besleniyorum hem kardiyo yapıyorum bir şey olmuyor da karın egzersiziyle mi olacak? Onun içinde biri farklı konuşuyor biri farklı konuşuyor. Faydası var diyende var yok diyende. 2 ay yaklaşık yaptım ama fayda göremeyince bıraktım bende
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Şubat 2015 ---
    bende bu hareketler ve türevlerini yapıyorum zaten antreman içinde. Kafayı yemek üzereyim :)

5. muhti77

muhti77 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Karin egzersizi bosuna mi var. Elbette ise yarayacak. Yediklerinde yagi azalt,zeytinyagi kullan. İp atla. Capraz ip atlama teknigi var. Nice kardiyolardan daha iyi. Bunu kesin dene

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. xbress70

xbress70 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi dediğin gibi yapiyorsan sonuç alman lazım eksik bir nokta var mekik türlerine çalışmam gerekiyor farklı mekik türleri ise yarar zaman a burakin

7. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    2 ay sonuç almak için kısa bir süre, pes etmeden devam etmelisiniz doğru bir beslenme ve egzersiz programına. Bu iş sabır işi. Bir de acaba programınız yeterli mi acaba bilmiyorum.. O da önemli.

8. Furtado

Furtado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    5 aydır uğraşıyorum, sabır işi olduğunu biliyorum ama bu kadar çabaya hiç bir şey alamamak insana koyuyor. Yorumların için çok teşekkürler

9. iselvi

iselvi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Senin olayın tamamen genetik.

Erkeklerde genellikle yağlanlamar ilk olarak bel ve göbek bölgesinde başlar ve vücuda yayılır. Ne tuhaftır ki yağ yakımı da genelde de en son bel ve göbek bölgesinde olur ve yakımını diğer bölgelere nazaran yavaştır.

Şöyle egzersiz böyle egzersiz vs.vs. yapman sadece kas gelişimine ve fazladan kalori yakmana yardımcı olur. O bölgedeki yağları eritmez.

Sana tavsiyem eğer yağ yakmak için yağ tüketimini tamamen kestiysen işin zorlaşacaktır. Kaliteli yağları tüketmeye çalış örneğin zeytinyağı, hindistan cevizi yağı. badem ceviz vs.

Ancak beslenme ile bu sorunu aşabilirsin.

10. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Genetik olarak ektomorf yapıda olanların vücutları yağ tutmuyor çok fazla ve bir kaç kardiyo hareketiyle kolaylıkla karın kasları meydana çıkıyor...Fakat bunlarında sorunu gelişip büyüyememek...Diğer gurup endomorflar kolay kilo-yağ alabilen ve özellikle karın basen bölgesine biriktiren bir yapıdalar...Bu kişilere beslenmeden ek suplementinden kardiyo-ağırlık antrenmanından vesaire özel uygulamalar gerekiyor.Bende senin durumundayım karın bölgesinde küçülen ama gitmeyen bir göbeğim bulunuyor...Gereken hertürlü şeyi yaptım ve yapmaya da devam ediyorum...Şu an steroid küründeyim sırf bu vücudumu fitleştirip yağı minimuma düşürebilmek için...Onun dışında düzenli 1 saatten az olmamak kaydıyla kardiyomu aksatmadan yapıyorum...Mekik ve farklı karın egzersizleri yapıyorum.Karın bölgem kaslar dokununca belirgin ve sert ama üstteki deri altı yağ tabakası görülmesini engellediği gibi göbek oluşturuyor...Çalışmaya devam yılmak yok azim şart...

standaart bunu beğendi.
  11. standaart

standaart Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    İstanbul
    Metin itibariyle cardio,düzenli cardio,ağırlık sonrası cardio,cardionun yirmi dakika ile sınırlandırılması gibi pek çok doğru var mesajının içinde. Bu doğruların ise 5 ay gibi bir sürede sonuç vermemesi ilgimi çekti. Seni takip ediyorum. Yılmamalısın. Body shape böyle bir şey. Kolaylıklar diliyorum.

12. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    kickbx torbası alıp tekmele vur baya yağ yakıyor ben 180 boy 80 kilodan 1 ayda 75 kiloya düştüm bel bölgem 4 cm inceldi.

Sayfayı Paylaş