Göbek yağından kurtulmanın yollarını arıyorum...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve burakbulut tarafından 5 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. burakbulut

burakbulut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba,
    Daha önce çok fazla kilo almamış olmama rağmen son dönemde tamamen masa başında çalışmam nedeniyle ve yediklerime dikkat etmediğim için göbeğimde yağ birikti kısacası bildiğin göbeğim var yani.
    Bunu eritmek ve sağlıklı bir görünüm elde etmek için spor salonuna başladım. Daha önce de bir kaç kez spor salonu maceralarım oldu ancak çoğu kişi gibi bende yarım bıraktım. Fakat bu sefer hem salonda hem evde çalışıyorum kararlı bir şekilde yoluma devam ediyorum.
    Yardımcı ürün olarak sadece L-Carnitine kullanıyorum bunun yanına Universal Animal Cuts almayı düşünüyorum.
    Yaşım 31
    Boyum 1,73
    Kilom 78,5
    Amacım tamamen sıkı bir görünüm elde etmek ve karın kaslarımı çıkartmak kollar ve bacaklar bunlar pek umurumda değil açıkçası.

Salonda 20dk düz koşu ve dikey yani rampa koşu yapıyorum. 10dk/10dk gibi.
    20dk Eliptik çalışıyorum.
    Daha sonra sırt kaslarını çalıştırmak için sırtımı iterek 60Kg / 25*4 set yapıyorum. (60kg yeni çıkarttım ve 3 gün oldu hala sırtım ağrıyor sanırım düşürmem gerekir. )
    Göğsümü öne iterek yani aşağıya doğru ağırlık basarak 30Kg / 25*4 set yapıyorum.
    Sol yan karın kasları ve sağ yan karın kaslarını çalıştıran oturarak yapılan alette 30Kg / 15*3 set yapıyorum set bittiğinde 23Kg ile tek set 50 yapıyorum.
    Sonra baldır kaslarını çalıştıran aletle 30Kg 10*3 set yapıyorum
    Dirsekler sabit yukarıdan aşağı ağırlık çekiyorum sonra aynı şekilde aşağıdan yukarı çekiyorum 20Kg / 1.set 25 / 2.set 15 / 3. set 10 yapıyorum.
    Son olarak yarım mekik ve tam mekik yapıyorum. Mekikleri şu ana kadar en fazla 10*5 yapabildim.
    Aletlerin ismini bilmediğim için tarif ederek yazdım kusura bakmayın lütfen.
    Göbekten dolayı kendimden nefret eder hale geldim açıkçası kendime güvenim kalmadı. Dışarıda yürürken bile karnımı içeri çekmeye başladım. Bu halimden biraz da olsa utanıyorum diyebilirim. Hızlı ve seri bir şekilde bunu eritip kas yapmak istiyorum. Bundan dolayı elimden gelen tüm çabayı veriyorum buna beslenmeme dikkat etmek de dahil.

Protein tozu ve güçlendirici veya enerji verici açıkçası daha uzun süre antrenman yapmamı sağlayacak bir ürün var mıdır? Veya kullanmalı mıyım?
    Antrenman programını salonda ki yetkili arkadaş hazırladı. Aşağıda ki ürünü bile kullanmayı düşündüm en azından kutu bitene kadar tek seferlik.
    Yanlış bir şeyler yapıyor olabilirim bu konuda yardımınızı rica ediyorum.

Alpha Dianabol 10 mg/50 tablet

2. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    urun hakkinda bilgim yok.Ama buyuk ihtimal sagliksizdir kullanma gerek yok...Kilo vermek icin daha fazla abaarti egzersiz kardiyo yapmak sacma kilo vermeni belirleyen sey gunluk harcadigin kalorinin gunluk aldigin kaloriden fazla olmasi bu durumda vucut enerji ihtiyacini karsilamak icin yaglari yakar.Valla yazdigini tam olarak okumadim ama bunu bilmen yeterli.Kalori hesaplamaya basla ve kalori acigi birak internetten arastirabilirsin bunu definasyonda denir baska sorularin varsa air

3. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşa katılıyorum. Herhangi bir ürün kullanmana gerek yok. Bu ürünler yıllarca milleti kandırdığı ticaret hilesinden başka şeyler değil. Senin yapman gereken kalori hesabı yapman. Makrolarını ayarlaman ve düzgün bir antrenman. İstersen İzmir'den Erzurum'a kadar koş gene de kalori açığı yaratmadan o yağlar erimeyecek. Detaylı bilgi istiyorsan ağırsağlam.com'dan bilgi alabilir ordaki yağ yakma programlarından birini kullanabilirsin.

4. burakbulut

burakbulut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.
    Ürün almaktan vazgeçtim zaten çok riskli cesaret edemedim zaten kaslı bir vücuttan ziyade göbek erisin vücudum gergin olsun yeterli.

Kalori konusunda kaynak gösterebilirseniz çok sevinirim. Yani hesaplama nasıl yapılır bilmiyorum.
    Ben gıda meyve fabrikasında lojistik müdürü olarak çalışıyorum fabrikada günlük yemekler çıkıyor her gün farklı yemek çıkıyor.
    Gün içinde çok nescafe içerdim artık içmiyorum - tatlı hiçbir içecek içmiyorum - bolca su tüketiyorum - ekmek şeker tuz vs hiçbir ek gıda almıyorum. Sabahları yumurta tüketmeye çalışıyorum. Şu an için gıda konusunda yaptıklarım bunlar.

Ayrıca protein tozu aldım spor yaptığım günler 2 doz yapmadığım günler sabah yarım akşam yarım olarak 1 doz alıyorum.

5. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    O urun hacim urunu yahu zaten,bi 10 kg alirdin gobekten kurtulucam derken :D
    Asla kullanma steroid o zaten

6. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Umarim steroid derken dalga geciyorsundur dostum.Protein tozu kullanabilirsin bir zarari yok bilinen.Ama onun yerine yeteri kadar protein iceren besin tuket ayni faydayi gorursun yani gerekli beslenirsen tamamen gereksiz para israfı...Arkadas dogru demis youtube a ağırsağlam definasyon yazarsan bilmen gerek her seyi ogrenirsin.

burakbulut bunu beğendi.
  7. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Ben mi dalga geciyorum ?

8. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Her sabah kahvaltıdan önce bir su bardağı ılık suya yarım limonun suyunu sık iç. Karaciğeri besler yağları parçalar.
    Yağlı yiyeceklerden uzak dur !!!
    Tavuk yada kırmızı et yapıyorsan tavaya yağ dök peçeteyle yay fazlasını al. Karbonhidratı azalt takviye ürün kullanma (Whey hariç). Whey tozu spor sonrası 2 değil 1 ölçek spor yapmadığın günlerde ise yarım ölçek yada hiç kullanma.
    Setlerde 25-50 gibi uçuk rakamları zorlama.
    En önemlisi 1 haftada yağlardan kurtulmayı beyninden sil at.
    Aklıma gelenleri yazayım dedim, hepside birbirinden basit.
    Yanlışım varsa hocalarım düzeltsinler.

burakbulut bunu beğendi.
  9. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yani umarim geciyorsundur.O urunu hacim almak isteyen veya yag yakmak isteyen herkes kullanabilir gerekli kadar.Diyelimki ben yag yakmaya calisiyorum ancak yeterli proteini alamiyorum ve kalori hesabi yapiyorum kalorilerime uydugu surece bunu kullandim diye hacimlenirmiyim?Ayrica whey protein peynir yapilirken ortaya cikan suyun toz haline getirilmesiyle yapilir.Besin takviyesidir.Steroidler ise hormondur...

10. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Ne diyosun sen guzel kardesim neyden bahsediyosun ? Dianabol den bahsediyorum ben

11. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Ben konu whey sandim uzgunum.

zeus66 bunu beğendi.
  12. burakbulut

burakbulut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Şu anda Muschletech Nitrotech isole protein tozum var. Antrenmandan hemen sonra 1 ölçek içiyorum.
    Ayrıca antrenman olsun olmasın sabah kalkar kalmaz ve akşam yatmadan önce yarımşar ölçek içiyorum. Bunun uygun olmadığını söylerseniz bırakırım ama okuduğum ve izlediğim videolardan böyle bir sonuç çıkarttım.
    Olımp - BCAA aldım dün itibariyle antrenman esnasında soğuk suyla bir ölçek içtim. Belki placebo etkisi bilmiyorum ama tam 2 saat 20 dakika çalıştım.
    20dk koşu ( düz ve rampa çıkışlı olarak kalp ritmini düşürmeden hız temposu rampa çıkışlarında 11 düz koşuda 5 olarak) Sonra yine yüksek tempoda eliptik yaptım.
    Bel çevresinde ki yağlardan kurtulmak amacıyla antrenman yaptığım için üst vücut ağırlık neredeyse hiç çalışmıyorum göbek kaslarına yoğunlaşmış durumdayım o bölgeye 5*10 ve yüksek kilolarda yani son seti zorlaya zorlaya bitirdiğim kilolarla çalışıyorum. Kaslarımın yandığını rahatlıkla hissediyorum.
    L-Carnitine kullanıyorum antrenman öncesi.
    Son olarak bugün creatine almayı düşünüyorum bu konuda fikirleriniz nelerdir?
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Haziran 2016 ---
    Arkadaşlar sakin olun Dianabol benim tamamen cahilliğimden kaynaklı hızlı şekilde kilo vermek istememden kaynaklı yazdığım bir ilaçtı ama steroid falan almıyorum bu konuda ki yorumlarınız ve uyarılarınız için ikinize de teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş