Göbek ve yağ

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve ruhumrap tarafından 30 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ruhumrap

ruhumrap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba 3 yıl önce fitness a başlamıştım. her yıl 3 ay yapıp bırakmak zorunda kaldım. artık komple başlamak istiyorum. ama önce şu göbeği göğüsü ve yüzü eritiyim diyorum. Beni çok fazla rahatsız ediyor. Ne yapmalıyım? Haftaya antremanlar başlıyo. şimdilik sadece koşu yapabiliyorum. günde kaç saat kaç km koşayım? kaç güne eritirim bu göbeği göğüsü yüzü? evde mekikle erir mi? Yardımcı olursanız sevinirim

2. torlak

torlak Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İzmir
    midenizden baklavaları veya tostları çıkartmanızı tavsiye ederim. Koşu elbet yağ yakımında yardımcı olacaktır. 20-30 dakikalık koşu yağları yakmak için yardımı dokunur. Düzenli olarak koşarsanız etkisini görebilirsiniz. Birde yemek seviyesini azaltırsanız. Yardımcı olduysam ne mutlu bana. :) Düzenli Kardio ile diyet ile birlikte yağları atmanda büyük fayda sağlayacaktır. Şimdi yazacağım şeyi bir sayfadan aldım. Zeytin yağı, zeytin, avakado ve bitter çikolata gibi besinler içerdikleri doymamış yağ asitleri nedeniyle sanıldığının aksine göbek eritmede yardımcı rol oynarlar. Günlük beslenmenize bu küçük lezzetleri azar azar olmak koşuluyla ekleyebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş