Göbek ve yüzdeki yağlar erimiyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Jaimelannister tarafından 8 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Jaimelannister

Jaimelannister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır beslenmeme dikkat ediyorum spora gitmeden 67 kilodan 65'e düştüm. 1 aydır ağırlık ve cardio çalışıyorum 64 oldum. Ama yüzümdeki ve göbeğimdeki yağlar hala gitmedi. Boyum 1.75 kilom 64. Dışarıdan görseniz hiç kilolu demezsiniz ama göbekte yağ dolu ve yüzüm birazcık tombul. Sizce neden böyle? Nasıl düzelir? 60'a mı inmem lazım?

2. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    DOSTUM YÜZ GENETİK BENCE 178 58 İM OKADAR KEMİKLİ DEĞİL.BENDEN AĞIRLAR VAR ONLARIN KEMİKLİ YAĞ ORANIMÖ 7 8

3. EST

EST Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Takipteyim

4. Jaimelannister

Jaimelannister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar bu işi iyice araştırdım ben skinny fat vücut tipindeymişim. Bunu nasıl düzeltebilirim? Ağırlık mı cardio mu çalışmalıyım?

sergen turaman bunu beğendi.
  5. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    ağırlık.

6. Jaimelannister

Jaimelannister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Şu an ilk ayımı doldurdum spor salonunda. Kaç ay daha çalışmalıyım? Şu an fazla bir değişim olmadı sadece 1 kilo verebildim bir de ön ve arka kolum biraz şişti. Beslenme konusunda ne önerirsiniz?

7. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Karın şişkinliği olmasın seninkisi? Ben 24 saat aç kaldığım zaman karnım dümdüz oluyor. Göbek yağdan dolayı değil, karın şişkinliğinden dolayı oluyor. Benim boy 172 santim. Yürüyüş ve koşu yaparak 24 kilo verdim. 89 kilodan 65 kiloya düştüm. Evde evdekiler sofrada fazla yemek koyduğundan dolayı karnım her zaman şiş oluyor benim. Karın şişkinliğinden kaynaklı bir göbek var. Geçenlerde 24 saat aç kalmıştım, karnım dümdüz hale gelmişti. Göbek yağdan dolayı değil, karın şişkinlikten dolayıymış bunu anladım. Seninki de karın şişkinliğinden dolayıdır. Burada kardiyo yaparak 24 kilo verdim diye kendini uzman zanneden bazı insanlar sen çok kaybetmişin falan dedi ama göbek yağdan dolayı değil karın şişkinliğinden dolayı. Güya ben kilonun çoğunu kastan vermişim sadece kardiyo yaparak kilo verdim diye ama vücudumda hiç sarkma falan hiçbir şey yok. Karın şişkinliğinden kaynaklı bir göbek var. Burda kendini fazla uzman zanneden insanlar var. Yüzüm çok inceldi, vücudum çok inceldi. 30 beden kot pantolon bana bol geliyor, 30 beden kot pantolonu kemer takarak giyiyorum ve bana kilonun çoğunu kastan vermişsin diyorlar. O yüzden bu kadar inceldik zaten. Yeni tanıştığım, eski halimi bilmeyen insanlara eski halimin resmimi gösterince insanlar oha diye tepki veriyor. Benim şişmiş balon gibi suratım vardı. Su aygırı gibi suratım vardı.

Son düzenleme: 9 Mayıs 2016
  8. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    172 santim boyundayım. 89 kilodan 65 kiloya düştüm. 24 kilo verdim. Aradaki fark.

Son düzenleme: 9 Mayıs 2016
  9. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Usta senin konuna da yazmıştım yine aynılarını söylemişsin. Before after 2 fotonada bakıp ulan ne iyiyim diyebiliyosan ben de sana helal olsun diyorum. Kilo vermişsinde çok mu iyi olmuş bildiğin emanet gibi duruyosun

EST, Pink Zeppelin, Thesyseng ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Emanet gibi durmak ne demek? 172 santim boya 65 kiloyum. Boyuma göre gayet normal bir kilo. Vücut kitle indeksim 22 yapıyor.

Son düzenleme: 10 Mayıs 2016
  11. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Sürekli 24 saat aç gez, düzelir.:p Şaka bir yana keşke araştırma yaparken şunu da görseymişsin

12. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    24 saat az, 48 ideal :)

EST bunu beğendi.
  13. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    24 saat aç kalındığında karındaki şişkinlik tamamen yok olduğundan dolayı karın düz hale geliyor. Bunu anlatmaya çalıştım. Göbeği yapan şey karındaki şişkinlik. Yağ değil. Bunu anlatmaya çalıştım.

14. Jaimelannister

Jaimelannister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İzledim ama tam olarak anlayamadım. Benim skinny-fat vücut tipini düzeltmem için 5-6 ay ağırlık mı çalışmam lazım yani?

Sayfayı Paylaş