Göbek ve bel çevresi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Akayugur tarafından 21 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Akayugur

Akayugur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eylül 2012'de spora başladım.Spora başladığımda kilom 110'du :shock: şuan 94,93 civarında. dumbelllls

"21.03.2013"

boy 1.92
    bel 94 (göbek deliği hizasından hesapladım)

ilk olarak haftada 4 gün antrenman yapıyorum başlamadan önce 10 dk bisiklet var ve antrenman bitişinde cardio olarak 20 dakika eliptik var.Bacak antrenmanları olduğu gün cardio çalışmıyorum. Her antrenmanda 3 mekik hareketim var 1.mekik sehbasında (bu sıralar ortalama 5 set toplam 425 mekik civarı) 2. minderde bacaklarımı kendime çekiyorum [hareketin adını unuttum :)] (bu da 5x30 yapıyorum) 3. ise barla twisting (barı omuzlarıma alıp yüzüm ileri sağ ve sola gerilme) buda (5x50) daha hızlı bir şekilde six pack çıkması için nasıl çalışmalıyım ve beli inceltmek için yani yağ yakmak için cardio zamanları normal mi eskiden bisikletler 20 dakikaydı 95 kilo olduğumdan bu yana 10 dk Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler thums:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:29 ----------

Bu arada yaşım 17

Sayfayı Paylaş