Göbek (karın) bölgesinde yağ aldırma

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve eko34 tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eko34

eko34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar 1.70cm 90 kilodayım. askere gidip sakatlandım dizden 1 yıldır spor yapamadım kilo oluştu haliye göbek oldu bende yaklaşık 1 aydır spor cardio yapıyorum haftanın 5 günü ama sonuç sıfır hala 90 kilodayım:) ben diyorum ki göbek kısmına takıntı yaptım ve internette alıştırınca LIPOSUCTION olayı var. diğer bir adı yağ alma operasyonu. bunu yapan erkeklerde varmış araştırdığıma göre özellik body vs uğraşan kişiler karın kaslarını bu yollarla (LIPOSUCTION-yağ alma ) ile biraz belirgin hale getirip ardından spor yaparak daha iyi duruma geliyorlarmış. yorumlarınız neler merak ediyorum yaptırmalımı böyle bir şey yoksa yada yapan arkadaşlar zararları etkileri vs yorumlarını paylaşabilirmisiniz. araştırmaktayım bilgileriniz ve fikirlerini önemli benim için yeminle 1 ay uğraşıyorsun 1 kilo bile o baskülde düşmediğini görünce insan spordan soğuyor :)

2. eko34

eko34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    guncel..

3. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    1 ay da 1 kilo bile verememissen. birseyleri yanlis yaptiginin farkinda olman gerek ,
    temel mantik gunluk ihtiyacin olan kaloriden 500-600 dusugunu alman gerek
    3 beyaz kola, cikolata abur cubur bunlara dikkat ettigin zaman, 1 ayda 5-6 kg vermemen icin hic bir engel yok,
    forum da biraz daha vakit gecir yanlislarini ogrenmeye calis,

Sayfayı Paylaş