Göbek Kısmı Yağ Yakımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Justin06 tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Justin06

Justin06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar siteyi baya dolandım ama herkez göbek kısmı yağ yakımı için başka başka şeyler söylüyor genrise marka l-carnitin de kullanıyorum . Göbek Kısmı Yağ Yakımı İçin Hangi hareketleri yapmam lazım ekstradan kol ve göğüs de çalışıyorum amacım fazla şişmeden fit durmak . Bana yardımcı olursanız sevinirim çünkü yanlış çalışıyorum galiba 1 aydır mekik çekiyorum en ufak bi gelişme yok saygılarımla....

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Herkes göbek yağı yakımı için farklı şey söylüyor demişsiniz ama herkesin burada bildiği tek gerçek şudur."Bölgesel çalışma hareketleri,bölgesel yağ yakma yapmaz.Bölgesel yağ yakımı yoktur.".Genel cardio egzersizleri ile genel yağ yakımı yapabilirsiniz.O sırada da doğal olarak göbek yağlarıda gidecektir.

Mekik çekmek karın kaslarını sıkılaştırır,o bölgedeki yağları yakmaz.

3. Justin06

Justin06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşte ne gibi şeyler yapmam lazım onu soruyorum . Biraz yardımcı olursanız sevinirim. Bir de şöyle bi sorunum var bir haftadır aşırı yorgun hissediyorum kendimi acaba beslenmemdedemi bir sorun var ??

4. Ademaydogan

Ademaydogan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bak Ben düzenli olarak mekik ve şınav çekerim ama karında kesınlıkle yag erimesi olmadı oncelıkle yedıklerıne dıkkat etmelisin. Yukarda yazmıslar zaten mekık sadece sıkı ve sertlesme saglar duzenlı calıstıgında karnının taş gıbı old gorursun mesela :) bunun en buyuk kanıtı ben arklarıma yumruk attırıorum ama agrı olmuyor ;)

5. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    İyi bi diet ve kardio programı yapacaksın ya azcık okuyunda öyle sorun insanlar merak dedigimiz seyi tembellikle karısdırıor.Sen diosunki armut piş agzıma düş ben sorayım karsıdaki söylesin bende diorumki git oku önce bi....

6. DARK TOWER

DARK TOWER Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim diyet yemeklerini hazırlamaya imkanım yok bana bu konuda ve programda neler yapabileceğim hakkında (kolayca hazırlanabilen yiyeceklerden bahsediyorum) yardımcı olur musunuz?

7. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    öncelikle bölgesel yağ yakımı diye bişi yoktur. bu nedenle göbek böleyindeki yağlardan kurtulmak için diyet + cardio + disiplin = başarı formülünden gitmelisin.

forumda ararsan bir çok yağ yakımı için ant örnekleri var. kendin hakkında bilgileri verseydin burada sana uygun bişiler yazmaya çalışacaktım ama yazmamışın yazarsan tekrar bişiler ayarlarız hem daha bilgili kişilerde bakar yorum yazar sende düzgün ve sağlıklı yağ yakımını yaparsın. ve hatta resim felanda koya bilirsin...

Sayfayı Paylaş