Göbek için Ne yapmam gerek ?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve abdullah6607 tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. abdullah6607

abdullah6607 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba zamanınızı alacagım kusura bakmayın ben yaklaşık 92 kilo olmuştum. 3 aydır fitness salonuna gidiyorm şuan 74 kiloya kadar düştüm. Bel tarafım cok inceldi fakat göbek cıkıyor ya mekik cekmeye calışıyorum Cok agrı yapıyor sizin önerecegiz bir ilaç veya baska birsey var mı ? salon hocası cardio calışma agırlık calıs diyor fakat 1 ay sonra antalyaya calışma gidiyorum sizce agırlık calışmam iyi olur mu ? Teşekkürler

2. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kondisyonun iyiyse cardio+ağırlık yap 30 dk cardio sonrasında ağırlığa geçebilirsin.Bel ve göbek bölgesi için twistter ve alt üst mekik çalışabilirsin başlarda 4x30 yaparsın zorlanabilirsin ama yaptıkça 30 az gelecek arttırma ihtiyacı duyucaksın.Herhangi bir ilaç kullanmana da gerek yok.

3. osman kolcu

osman kolcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    iyi günler
    kg:75
    boy:1.86-5
    bel ölçüsü:88
    kol:32
    göğüs:94
    yaşım 18 body e 3 aydır gidiyordum bıraktım 3-4 ay sonra tekrar bşladım.hocam bisiklet verdigöbek için ama çok bi faydası olmuyo.biraz yağlı vücudum var.bunları eritip kas yapmak isitoyrum.beslenmem iyi. yağsız yiyorum proteinli besleniyorum.biraz beslenmem hakkımda , birde nasıl kardio yapayım l carnıtın gerekırmı bılgı veırsenız sevınırım

4. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    boy 1.86 kilo 75 ise senin kilo alman gerek kilo vermene gerek yok günlük 30 dakka cardio+ağırlık çalışman gerekli

5. savasbaris

savasbaris Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskisehir, Turkey
    30 dk kardiyo sonrasinda agirliga gecmek? Tüm enerjiyi kardiyoda sarfedip agirliklarin altina yatip kendinden performans beklemek sence ne kadar dogru? Önce agirlik sonra kardiyo yapilmasi gerekir..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İlk 2 ay 1.30 saat kardio sonrası ağırlığa geçtim kondisyon meselesi o kadar cardio zararlı diyeceksiniz ben bir zararını görmedim yağ oranı gayet güzel şekilde azaldı protein alımına dikkat ediceksin önemli.Daha iyi performans göstereceğini düşünüyorsan önce ağırlık sonra cardio da yapabilirsin.

Sayfayı Paylaş