göbek gerçekten erir mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pelias tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. pelias

pelias Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba
    Boyum 1.83 kilom şuan 75 bel ölçüm 91 benim bu beli eritmem ne kadar süremi alır 1 aydır hergün 250-300 mekik çekiyorum fakat bi gelişme yok ve kesinlikle yediklerime dikkat ediyorum sanırım bu göbek eritme olayında birşeyleri yanlış yapıyorum.neredeyse 0 yağ besleniyorum neden gitmiyor bu göbek :/ kendime 1 sene içinde göbeği eritme süresi koydum ama hevesim kaçıyor :/ 3 haftadırda 1 saat tempolu yürüyüş yapıyorum

Son düzenleme: 14 Temmuz 2013
  2. anıl35

anıl35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

her gün 250 300 mekik çekmek göbeği eritmez ki dostum mekik karın kaslarını güçlendirir sıkılaştırır. Yaptığın doğru şey 0 yağ şeker beslenmek bu mutlaka olmalı. İkincisi kardiyo yapacaksın mutlaka koşu yürüyüş veya imkanın varsa bisiklet. Sonrasında ise 1 er gün arayla mekik çekeceksin her gün değil. Birde 250 300 çok sana zarar verir. Setler halinde çek 3 sete böl giderek sayıları artır. Dedklerimi yaparsan 1 yıl bile çok göbeğin kalması için;)

3. serhatyildiz

serhatyildiz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Günlük kalori ihtiyacından azını alırsan kilo verirsin.Meslea günlük kalori ihtiyacın 2800 ise 2300 alırsan haftada yarım kilo verirsin.Beslenme konusunda yagı tamamen kesmemeni öneririm.Çünkü omega3-6 gibi yaglar yag yakımını faydası var.mekik çekmenin göbegi eritmeye bi faydası olmaz.sadce karın kaslarını güçlendiri.eğere karın kaslarını görmek istiyorsan yağ oranını düşürmen lazım

ozggen bunu beğendi.
  4. pelias

pelias Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    işte bende o yüzden 1 saat tempolu yürüyüş yapıyorum eğerki bisiklet daha iyi dersenize 1 saat bisiklette binebilirim.işte göbek sarkmasın yağ olmasın diye mekik çekiyorum.zeytin yağı arada bi çok az yiyorum.onun dışında kesinlikle yağlı bişi yemiyorum.umarım bu şekilde 0larım göbeği çünkü aşırı rahatsızım bu konuda

ozggen bunu beğendi.
  5. anıl35

anıl35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eğer spor salonuna gitmiyorsan 45 dk 1 saat tempolu yürüyüş faydalı olur süreyi fazla uzatma. Eğer salona gidiyorsan 15 dk koşu yürüyüş 10 dk bisiklet bu senin için faydalı olur. Ama gitmiyorsan 1. sini yapmaya devam et.

pelias bunu beğendi.
  6. pelias

pelias Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    spor salonuna malesef yaz aylarında gitmiyorum çünkü sıcakta bunalıp bırakıyorum.ama ekim gibi tekrar yazılmaya niyetlim o zamana kadar 1 saatlik tempolu yürüyüşü hergün yapsam bi ilerleme olur sanırım.

7. anıl35

anıl35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    her gün çok gelir haftada 5 kez iyidir vücudunun dinlenmeye de ihtiyacı var. İlerleme olur merak etme.

pelias bunu beğendi.
  8. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    0 yag beslenmen hata. Beslenmende kaliteli yaglar bulunsun. Yukarda serhat arkadas yazmis zaten cogunu

pelias bunu beğendi.
  9. pelias

pelias Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    o zaman haftada 2 gün dinleniyim..

işte hocam az yağ ile idare ediyorum kafama fena taktım bu göbeği ben :/

bugün eve koşu bandı alma kararı verdik nasipse bu hafta alıcaz..siz evde kullanmak için hangi marka model önerirsiniz ? ve günde kaç dakika ,hangi hızda koşmalıyım yağ yakımım için ?

Sayfayı Paylaş