göbek eritmeye basladim ve askerdeyim.diet ve egzersizler icin degerli yardim lutfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve serhat990 tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. serhat990

serhat990 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    Oncelikle bana yrdimci olacak ve tavsiyede bulunacak herkese simdiden cok tsk ederim.
    Ismim serhat ve su an 347 ksd olarak vatam borcumu odemekteyim.malum askerde cok kisitli imkanlarin bulunmasini kendime firsat bilip vucudumu sekillendirme karari aldim.
    Boy:1.73
    Kilo:su an 68(askere geldigimde 73tu)

Sizlere oncelikle arkadaskarimdan ve arastirmalarimdan edindigim bilgilere gore kendimce uyguladigim programdan bahsetmek istiyorum.

60gunluk askerim ve yaklasik 40 gundur ekmegi,yemege ilave tuzu ve %50oraninda caydan sekeri,asitli icecekleri(cola,fanta,sprite vs),abur cubur,biskuvi,tatliyi kestim.
    Askeriye sartlarinda malum yemek secme sansim yok ancak oanda da soyle bir yontem izliyorum;
    Kahvalti:misir-bugday gevregi +sut+1 dilim peymir.
    Ara ögun: findik,meyvd(genelde elma)kuru kayisi
    Ogle yemegi:tavuk cikarsa suya tutup yagindan arindiriyorum ,sulu yemeklerin patatesini ayirip suya tutup haslama olark az yiyorum.agirlijli olarak yogurt,salata caciga dayaniyorum.haftada 1-2kez de 5-6 kasik makarna ya da pilav yiyorum.corba cok yagli diye yemiyortm.
    Tekrar ara ogun ayni gidalar findik,badem,kayisi meyve(abartmadan tabi)
    Aksam yewegi icim de oglen uyguladigi taktigi uyguluyorum.bazen kacirdigim da olmuyor dgl.kiyma,köfte,kizartma yemiyorum.

Ogunlerimi bu sekilde tamamladiktan sonra ise haftanin en az 5-6 gunu 70-80dk hizli tempo(ortalama saniyede 2 adim)yuruyorum
    Akabinde acma germe hareketleri ve ;
    130-150 mekik
    Yatarak yukari asagi 50-70(3 sette)halter
    40 sag ve sol dumbel
    Gucum kalirsa da bel hizamdan boyun hizama halter kaldirma 15-20.(hareketlerhn adini bilmiyorum:)

Peki siz bu isi bilen kisilerden ne istiyorum?...
    Bu sekilde yaklasik 5 kg verdim ancak beni asil hfefim bunca yildir maalesef ictigi biralarin ve masa basi isin eseri olan gobegimi erimek.kilo verdim,gobek bolgemdeki yaglar az cok erídi ama maalesef göbegimde buyuk kuculme yok:(benim asil derdim gobegimi eritmek!bu aralar sunu farkeder oldum.gobegimdekiyaglar az erimis ama mide ve karnim kocaman.siskin gosteren de onlar.:(bunlari nasil kuculturum?ozkellikle diet ve sporumla ilgili neler tavsiye edebilir siniz?agirlik calismamin nedenibiraz da vucudumun sekil kazanmashni istemen.

Az kalsin unutuyordum.gögus bölgemdaeki yaglarda erime farketmiyorum.bunun nedenine olabilir ve erimesi ve sekillenmesi icin ne yapaailirim.geriye son 85 gunum kaldi.ne olur yardim:(
    Simdiden asker kardesinizden bayraminiz mubarek oksun.umarim yanitlarsiniz.sonsuz tsk ler simdiden

gokhann1 bunu beğendi.
  2. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle allah hepinizin yardımcısı olsun :) çalışmalarını setler halinde düzenlersen daha iyi olur göğüs içinde göğüs çalışıp cardio yaparak kurtulabilirsin zaten hemen hemen hergün hızlı tempoda yürüyormuşsun

3. serhat990

serhat990 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Birz daha acar misin setler halinde calismak ve gogus calisma olayini

4. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    yani 40 sağ 40 sol dumbell yukarı aşşağı halter felan yazmışsın bunları setler halindemi yapıyorsun yoksa 40 tane yapıp bırakıyormusun ? sanırım çok fazla bilgin yok bu konuda vereceiğim linklerdeki hareketleri yaparsan fayda görebilirsin... dumbell ile göğüs-kol-kanat-omuz çalışabilirsin. hergün 70 dk hızlı tempoda yürüyormuşsun bununla beraber vereceğim liknlerdeki göğüs hareketlerini yaparsan göğüs yağlarını eritmeye başlayabilirsin linkler aşağıda...

KOL-GÖĞÜS-OMUZ-ARKA KOL ÇALIŞMALARI : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html
    SIRT ÇALIŞMALARI : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-s-rt-kanat-al-t10426.html
    BACAK ÇALIŞMALARI : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-bacak-antreman-yap-l-t12907.html?p=125553#post125553

Sayfayı Paylaş