Göbek canımı sıkıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hakan.98 tarafından 3 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hakan.98

Hakan.98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Artık nerdeyse vücudum şekil almaya başladı omuzlar kolllar, göğüs toparlarndı ama göbekteki yağları görünce iyice canım sıkılıyo sporuma olan inancım gidiyo bir an. Sonra diyorum Olum sen 3 ayda 18 kilo verdin bu yağları da eriticen diyorum. Artık beslenmemi harfi harfine uyguluyacam. Kilom 65 günlül almam gereken protein 130 gr yetiyor. Karbonhidrat ise yine 130-150 gr arası yetiyor. Dayanabilicem mi bilmiyorum ama 1 ay gibi bi süre şekerli yiyecek ve aşırı kalorili ve yağlı yiyecek sokmuycam vücuduma.
    Sabah: 5 yumurta ( 2’si tüm), 80 gr yulaf ezmesi (2 su bardağı süt ile), 50 gr lor peyniri,
    Ara: 1 elma, 1 muz, 3 çay kaşığı fıstık ezmesi
    Öğlen: Ev yemeği ( kuru fasulye, nohut sulusu, tas kebabı vs) + bulgur pilavı ( 100 gr)
    Ara (Spor 1.5 saat önce) : 200 gr haşlanmış tavuk göğsü + bulgur pilavı (150 gr) veya makarna ( 50 gr)
    Akşam ( Spordan 1 saat sonra) : 200 gr haşlanmış tavuk göğsü + bulgur pilavı (50 gr)
    Yatmadan önce: 150 gr lor peyniri

2. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    az konu acmissin 4-5 tane daha acsaydin

3. Hakan.98

Hakan.98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim rapor ediyorum silinmesi için . Her konu açmamda hata mesajı aldım.

Sayfayı Paylaş