göbek şeklindekli karın kası

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve dlxattack tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. icaros

icaros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla bu sorunun için bir cevabım yok ama sana hoşuna gidecek bir haberim var dostum: belli ki henüz duymamışsın ama nokta ve virgül uzun süre önce icat edilip piyasaya sonsuz sayıda sürüldü. istediğin kadar, bedavaya kullanabilirsin :D

2. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0

foruma şimdiye kadar 3 tane entry atmışsınız. 3 entryden biri bu yazdığınız... diğer girilerinize bakmadım bile. insanlara türkçe dersi vereceğinize vücut geliştirme ile ilgili bilgilerinizi paylaşmanızı öneriyorum. bilgi paylaşımı yapmayacaksanız da konuyu değiştirmeyin lütfen.

dlxattack bunu beğendi.
  3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    beyler soruna ben hala cozum bulamadım ama bu aralar kolayı kestım bıraz gobegım bıraz ıcerıye kactı bıraz daha azaldı gobegımın sıskınglıgı bu arada vacuum haraketı demışssınız youtubede o videoya baktım adam göbeğini içeriye çekiyor bırakıyor oylemı yapıcaz anlamadım pek bısey

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:55 ----------

ve birde bir arkadaşımı göğüsleri şişir demiş daha önce boyle bı sorun vardıda goguslerı hacımleyınce ıyıce duzeldımı acaba?

4. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    miden büyük oldugu ıcın ve gogus kafesın ve gogusun genısledıkce daha az gorulcek

5. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    evet dostlar uzun uğraşlar sonunda büyük göbekli , tabiri caizse coleman göbeği olanlara bir müjdem var. çözümü buldum.

dostlar göbeğiniz büyükse( coleman göbeğinden bahseidiyorum, onlar kendilerini biliyorlar) zayıf olup da hiç yağlı olmadığı halde göbeği olanlar ...

evetr arkdaşlar bizlerin belli bir yaşam tarzı geliştirmemiz gerekiyor. yemeklerde hep günlük yediğimiz miktardan az yiyeceğiz. mesela saat 13.00 da bir tabak çorba, bir tabak pilav, bir tabak yemek ve 1 ekmek yiyordum önceleri. yanlış duymadınız. eski halinizi bi düşünün bu sorundan müzdarip olanların çoğu yemeği , ekmeği çok fazla yediği için miğdeyi ve bağırsakları malesef genişletmiş insanlar. evet dostlar bizlerin bağırsaklar ve miğdemiz büyümüş. bildiğin kocaman olmuş. bunu küçültmenin yolu da uzun vadede yediklerimizi gün içinde bir kerede değil de az az yemek. suyu bile fazla içmeyeceğiz. az az güne yayarak... gerekirse günde 8-9 öğün yiyeceğiz ama az az mideye bir den yüklenmeden.

öğlen yemeğinde 3 tabak yemek(tbaklar tepeli değil tabiki) 1 ekmek yiyen ben, artık az çorba ve az yemek ve bir ince dilim ekmek yiyorum. akşam yemeğinde sadece salata domates tarzı hafif şeyler ve protein içeren yumurta beyazı yada protein tozum (casein) kullanıyorum.
    sadece 5 gün oldu ve göbek bölgem 93 cm den şu an 87 ye düştü. 5 günde bu kadar düşer mi? evet düşüyor çünkü kaybolan yağ değil. organların içini boşalttım. aç da takılmıyorm bilginiz olsun. bence bizler haddinden fazla yiyoruz. protein düzeyi yüksek beslenirsek o kadar yardırmanın anlamı yok neden çok fazla yemek yiyelim ki? uzun vadede miğde ve bağırsaklar küçülecek eski yapılarına dönecekler istesek de çok fazla yiyemeyeceğiz içemeyeceğiz. ben de işe yarayan taktiği buldum sizlere de söyleyeyim dedim. belki sizlerde de işe yarar.

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu sonuçlara nereden vardın?Gözlem mi yoksa başka bir kaynak var mı?

dlxattack, büyüme hormonu veya benzer bir ilaç kullandın mı?

Son düzenleme: 20 Eylül 2013
  7. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hayır kullanmadım. herhangi bir kaynakta da zaten bizim gibi göbeklere sahip olanların göbeklerini nasıl küçülteceği hakkında bir bilgi yok. bilgiler yağ yakımıyla göbeği küçültme sistemine kurulu, fakat bizleirn göbeklerimizde yağ yok! bu sonuçlara bruteforce denilen yöntem deneme yanılma yöntemi ile ulaştım. vücudumda hepsini denedim. L carnitin kullandım iki ay önceisne kadar organlarda yağ olsa erirdi hiç bişye yaramadı, cla kulllandım hiç bir şeye yaramadı. iyice yüzüm küçüldü ama göbek aynı idi. şekeri kestim normal yemeğe devam ettim. hiç bir etki göstermedi. ekmeği kestim (ekmekteki mayanın bir yan etki gösterip bağırsakları ve miğdeyi şişirdiğini iddia eden teoriler duymuştum) hayır bu da işe yaramadı. ekmek tüketmeden normal yemeğe devam ettim hiç bir etki göstermedi. en son çözdüm ki yiyecekleri ve içecekleri çok kaçırıyorum. ve yediklerim boşaltım sistemiyle dışarıya geç atıldığı için gün sonunda kocaman göbekli biri olarak ortaya çıkıyordum. gözlemlerimle bunları fark ettim.

not: ilk başlarda porsiyonları düşürmüştüm ve doymuyordum. 3-4 gün içinde alıştım artık az çorba az yemek ve bir dilim ekmekle doyuyorum. şekeri meyve yiyerek vücuda alıyorum. karnım da eskisi gibi kocaman değil. anladım ki çok fazla yüklenerek miğdeyi büyütmüşüz.

8. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yağlanma olmasın o bir foto atabilirsen

9. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Mide ve bağırsağın normal insanlardan geniş olduğu sonucuna l-carnitine ve cla kullanıp işe yaramadıktan sonra bir de az yemeyi deneyip, bu şekilde göbeğin gitti diye mi ulaştın yani? Peki yeryüzündeki bütün göbeklerin az yemeyle gideceğini söylesem bana inanır mısın?

L-carnitine kullanıp işe yaramadıktan sonra yediklerini azaltmayı denediğine göre L-carnitine kullanırken henüz boğazından kısmamışsın. Bu şekilde yağ eriteceğin fikrine nereden kapıldın?

dlxattack, sen bize bakma, senin mevzudan saptık gibi gözüküyor ama sen büyüme hormonu veya başka bir hormon kullanıp kullanmadığını yaz gene, önemli o konu.

10. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    doxux konu saptırmaya çalışma lütfen. ben bende işe yarayan uygulamanın tanısını koydum ve burada paylaştım.

benim l carnitin ve cla kullanırken yediğim yiyeceklerin yağlı, karbonhidrat içeren şekerli şeyler olduğunu mu savunuyorsun sen? boş bir miğdeyi yoğurt, marul salata ve 2 litre su ile doldurdun mu sen hiç? şiştin mi ben gibi?? ya da 5 sene önce bulk döneminde yanlış şeyler yapıp bir oturuşta iki ekmek ve iki tabak yemek yeme yanlışına düştün mü? miğden genişledi mi ben gibi?

size sorsak bizdeki sorunsala hepiniz yağ diyeceksinzi arkdaşım yağ değil işte bizim göbeğimizdeki anlamak istmiyorsunuz işte. sıktığın zaman dilim dilim kaslar çıkıyo bir gram yağ yok. bıraktığın zaman davul....

anlamanız için bu durumdan müzdarip olmanız gerekir.

şimdi konuyu yağ yakımına getirmeyin lütfen yağla alakası yok.

11. sizofren23

sizofren23 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bahane aramayi birak calismaya devam gerek kardiyo gerek agirlik yorulmak yokbench_O

12. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123

Ben sana soru soruyorum. Tam cevaplamadığın için hala L-Carnitine kullanırken nasıl beslendiğini bilmiyorum. Günde kaç kalori alıyordun ve günde kaç kalori alırken L-Carnitine'in yağ yakacağını düşünüyorsun da olmayınca "o zaman yağ değil, iç organlarım genişlemiş" sonucuna vardın?

Bak örnek cevap kalıbı, tam anlaman için veriyorum: "L-Carnitine'le birlikte günde x kalori alıyordum ve bu kaloride L-carnitine'in yağ yakması lazımdı. Yakmadığına göre göbeğin nedeninin yağ değil, iç organlarımda büyümeye bağlı olduğu sonucuna vardım."

Ok? Daha açık oldu umarım?

13. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    boy:185
    kilo 68
    kollar 39
    bel 87 sıkınca 80 ' e düşüyor. :D şişliğin sebebi gaz da değil. direk büyümüş bağırsak ve organların içindekiler. ha bu arada aç olunca ve tuvalete gitmişsem yine bel sıkmadan 84-85 cmlerde seyrediyor.

yağlı birini gördün mü bilmem onlar sıktıklarında göbeklerinde fazla değişim olmaz.
    sen halen iç organlarda yağlanma olduğuna getirmek için benim aldığım kalorileri soruyorsun. iç organlarda yağlanma olsa o iç organlar düzgün çalışmaz ve bir çok kötü belirtisi vardır bunun.

kaç kalori aldığıma gelince l carnitin ve cla yı yaklaşık 2 ay kullandım.

sabah 3 yumurta beyazı sarısı yok. iki zeytin bi dilim kepekli ekmek 3 kupa bardak yeşil çay içiyordum. bu arada şekeri kesmiştim.

öğlen :200 gram fhaşlanmış tatsız tuzsuz tavuk eti. mevsim salatası (iki tabak) ve bol su içiyordum. yemekten sonra sade acı şekersiz kahve

akşam : mevsim salatası( genelde salatayı çok yerim) 200 gram tavuk eti.

antrenmandan 15 dk önce l carnitin ve 30 dk yüksek tempo kardiyo. sonra ağırlıklar.

her öğünden önce de cla kullanıyordum.

buralardan kaç kalori aldığımı sen hesapla.

14. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    185 boy 69 kilo olduğunu söylesene baştan, kaç tane mesaj yazdırdın :)

İç organların genişlememiş, sadece bağırsaklarını lifle doldurduğun için boşaltım yapamamışsın. Bu iç organ büyümesi falan değil, bildiğin şişkinlik. İç organ büyümesi şöyle bir şey: Side effects of Steroids - YouTube

Çok su içip salata yemekten falan olmaz, hormonal bir bozukluktur ve çok nadir olur. Senin durumun bu değil, arkadaşımızınki de büyük ihtimalle değildir. Büyüme hormonu kullanıp kullanmadığını zaten bu ihtimali elemek için sordum. Başka ihtimaller de var, hangisinin daha ihtimal dahilinde olduğuna gelecek cevaba göre bakacağız.

15. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    e o zman benim için önerilerin var mı? ne yapacağızhyper_

Sayfayı Paylaş