Göbegi eritip Kasa Cevirmek yardimm lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mygegal tarafından 11 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mygegal

mygegal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaslar 23 yasindayim 94 kiloydum 1.70 boyum var... gobegimden rahatsiz oluyorum beni kilolu gosteriyor 2 sene once 95 kilodan 65 kiloya dusdum 3 bucuk ayda neredeyse hic yemek yemiyordum gunde 1 Saat kosuyordum filan 65 Kilo dusdum ve 2 ayda butun kilolari geri aldim :( cunku yanlis yapmisim ben istiyorumki kilolarimdan kurtulup vucut yapmak istiyorum suanda imkansiz gibi gorunsede sixpack cikarmak istiyorum bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz cunku ne yapmam geretigi hakkinda hicbir bilgim yok almanyada yasiyorum spor salonuna uyeyim ama nezamandir gitmiyorum bana gobegi eritip ve karin kaslari gogus kaslari cikarabilecek diyet listesi hazirlayabilecek ve haftalik spor programi hazirlayabilecek varsa bende ona buradan icecek konusunda yardimci olurum her turlu Burda ucuz Protein filan hepsi lutfen yardim edin :(((((

2. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kaydın varsa spor salonuna gitmeni öneririm evde oturup yapacağın diyet sadece kilonu değiştirir spor vücudunu değiştirir sadece kilonu değil spor salonunun başında bilgili bir kişi yoksa forumda yeni başlayanlar için programlar var araştırman lazım

3. Aroges41

Aroges41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hiit diye yağ yakimi egzersizi var 1 dakika hizli yürüme 1 dakika koşma olarak 20dakikada tamamlaniyor ve isede yariyor onu denemeni tavsiye ederim

4. feridun

feridun Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ögrenci
    Yemeyi kesmek diye bi yanlış yapma kardeşim günlük kalorinin 400-500 altina düş kardiyoyu(koşuyu) 40 dk ya çek haftada 3-4 gün spor salonuna yazılabilirsen yazıl koşu yerine hit antreman dene

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş