göbeğimle vedalaşıyorum

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve piskevit tarafından 27 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. piskevit

piskevit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese merhaba ; yaş 30 boy 1.80 kilom bugün itibari ile 103 kg . 30 yıllık hayatımın en max kilosunu bugün itibari ile gördüm ve gerçekten bana yakışmadığını farkettim. amaç tekrar 80 kg seviyesine inebilmek. Malesef ki çok hareketli bi hayatım yok 9-18:30 masa başı çalışanım. evime yakın spor salonum yok olanlarda pek iç açıcı gözükmüyor. spin bike ve 50 kg halter setim var . evde spor yapacağım yaklaşık 1 saat bisiklet maceramdan sonra 10 dakika kadar karın çalışması ve hergün 1 bölge olacak şekilde ağarlık çalışması yapacağım. beslenme düzenim biraz düzensiz protein ağarlıklı beslenmeyi planlıyorum. öğlene kadar bişey yiyemiyorum çocukluğumdan beri ama sabah yumurta ve yulaf yemeye gayret göstereceğim. öğle öğünüm klasik tavuk haşlama ve esmer pirinç pilav üzerine kurup ara öğünümde yeşil elmayı tercih edeceğim. akşamları yine tavuk -balık- ızgara olacak . etsever olarak bu diyetin beni pek sıkmayacağını düşünüyorum . sizlerden gelecek her türlü öneriye açık olacağım . yarın fotoğraflarımı yükleyip sonuçları hep beraber göreceğiz.

Sayfayı Paylaş