Göbeğimi Nasıl Eritebilirim?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve yedekpilotkalemi tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. yedekpilotkalemi

yedekpilotkalemi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba. Doğru yerde miyim bilmiyorum ancak yardımcı olursanız sevinirim. 21 yaşında bir kızım. Boyum 1,69 cm, kilom 57.

Bir ay önce tartıda 60'ı görünce apar topar diyete başladım. Şekeri ve tuzu bayağı azalttım hatta bazen hiç kullanmıyorum. Hazır yiyecek ve içeceklerden uzak duruyorum. Asitli içeceklerden uzak duruyorum. Bazı günler kahvaltı yapmıyorum, yaptığım zaman da 2 yumurta beyazı ve bir yumurta sarısıyla omlet, küçük bir dilim beyaz peynir, yarım domates ve 6-7 zeytin yiyorum. Gün içersinde 3 ceviz ve bir erik ya da armutla açlığımı bastırmaya çalışıyorum. Akşam yemeklerinde közlenmiş kırmızı biber üzerine sarımsaklı yoğurt döküp üzerine biraz da zeytinyağı gezdirip bunu bol salatayla birlikte yiyorum. Gece yemek yeme alışkanlığımı tamamen yok edemediğim için Bim'den aldığım Funny Fitness Clup ismindeki kahvaltılıkla gece atıştırması yapıyorum. Yatmadan önce en az 45 mekik çekip, 5 kiloluk dambıl ile biraz çalışıp öyle yatıyorum. Haftada bir ya da iki kez ızgara palamut yiyorum.

Çok abur cubur ve hamur işi tüketen biriydim ancak onları da tamamen kestim. Sonuç olarak 57 kiloya düştüm ancak göbeğim bir türlü erimiyor. 4-5 aylık hamile kadınların sahip olduğu göbek gibi bir göbeğim var. Dün gece tam göbek deliğim üzerinden ölçüm yaptım 81 cm çıktı. Göbeğimin 5-6 cm yukarısından belimi ölçtüm, o da 74 cm çıktı.

Göbeğimden kurtulmam mümkün mü sizce? Neler yapmam gerekiyor?

2. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    turbofire workout veya chalean extreme ile halledebilirsin

3. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    bikere sabah kahvaltı yapmaman çok yanlış.İstisnasız her gün sabah 9 a kadar kahvaltını yapmalısın.Ufak tefek birkaç önerim daha olacak

*paketli gıdaları tamamen kesmelisin
    *şekeri tamamen bırakmalısın
    *günde 1 fincan sade kahve içmenide öneririm
    *yulaf,kepek,sebze gibi lifli gıdaları tüketmende fayda var.

Temiz beslenmeni öneririm yoksa öbür türlü de zayıuflarsın ama midede jöle görüntüsü kalır yağları veremezsin

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
  5. fullcontrol

fullcontrol Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    türkiye crimea bulgaria hungaria
    şeker tuz çikolata beyaz unlu gıdaları yememen iyi olmuş lahana çorbası yap kendine hergün onu ye zebze meyve gibi gıdalar ile birlikte bide haftada 2 gün aralıklar ile normal beslen ve spor yap yürüyüş koşu terle 30 dakka en fazla 1 saat yeterli olacak hızlı kilo verirsin

6. yedekpilotkalemi

yedekpilotkalemi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.
    Tuzu ve şekeri tamamen kestim. Kahvaltılarımı da düzene soktum ve her sabah kahvaltı sonrası bir fincan şekersiz kahve, her akşam da bir kupa şekersiz yeşil çay içiyorum.Büyüyü bozmamak için şimdilik tartılmıyorum, inşallah amacıma ulaşırım.

7. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    beslenmeni düzenlemen lazim sürekli aktif olman lazim illa halter kaldirman gerekmiyor kendine bir hobi bul sürekli hareket et böylece daha fazla kalori yakarsin kalori yakimi = Kilo vermek = yag yakimi bu Kadar basit

8. yedekpilotkalemi

yedekpilotkalemi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İşi bıraktım o yüzden son zamanlarda pek hareketli değilim maalesef..

9. yedekpilotkalemi

yedekpilotkalemi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    7 Kasım'da açmışım konuyu, şu an 3 Aralık ve 5 kilo vererek oldukça incelmiş durumdayım. Üstelik göbeğimden de neredeyse tamamen kurtulmuş durumdayım :rolleyes: Beslenme tarzımı değiştirmem yeterliymiş ve artık yağlı yiyecekler ve abur cuburlar hoşuma gitmemeye başladı. Psikolojik olarak da onlardan soğudum yani.

Yorumlarınız için tekrar teşekkürler.

10. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    senin adina sevindim umarim aynen devam edersin :) bence hafiften egzersiz yapmayada bak haftada 3-4 kere.. en azindan cardio felan yap sabahlari ac karinla inan bana cok faydasini göreceksin.

Sayfayı Paylaş