Göbeğimi erittim ama hala sorunum var..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Zagmado tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Zagmado

Zagmado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese iyi forumlar, ben haftada 3 gün olmak üzere 1,5 aydır spora gidiyorum. Amacım vücuıt geliştirmekti fakat hocam bana zaten kalıplısın önce bi yağlarını yakalım vücutu rahat yaparsın dedi. Bunun akabinde bende çalışarak 1,5 ayda 78 kg den 74 kg ye düştüm. Göbeğim inanılmaz derece yok oldu fit hale geldi fakat benim için yeni bir sorun başladı. Eski vücudumdan kalan yağlar oturdukca katlanıp iğrenç bi şekilde sarkıyor. Yani ayaktayken sorun yok ama elle çekmeye kalktığınzda resmen deri gibi yağ gelebiliyor içi boş deri gibi. Havuzda denizde bu yaz oturamadım bile. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim arkadaşlar ? Önerileriniz nelerdir ?

2. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    resimlerinizi görmeden konuşmak zor ama anlattıklarınızdan hareketle dermatolojik bir krem veya ilacın işe yarayacağını sanmıyorum..bir plastik cerraha veya genel cerraha görünmelisiniz.

kiss ve sabrewolf bunu beğendi.
  3. Zagmado

Zagmado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eyvah hocam ne yaptın :) O kadar ciddi bir sorunum yok ki :) Eskiden olan biracı göbeğinden kalma göbeğin etrafında ki yağlanma gibi bir durum sanırsam

4. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    hocm şuan simıt bolgesı kac cm olçulerini solermısn bende kilo werme surecndeim

Sayfayı Paylaş