Göbeğimden kurtulup kas yapmak istiyorum?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Lullaby tarafından 15 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Lullaby

Lullaby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar iyi geceler. Bahsettiğim gibi göbeğinden kurtulup abartı olmayacak şekilde karın kasi yapmak istiyorum. Gördüğünüz üzere bayanım ve sorunum şu ki 46 kilo olmama rağmen gobegim var yaglanma var bunun onune gwcemiyorum kas yapmak istiyorum ama o kadar cok yağ var ki gobegimde kaslar cok altta nutrex lipo 6 black kullanıyorum 1 hafta olcak bu yaglanmadan kurtulmama yardimci olur mu ve ne yapmam lazm bu kiloy ragmen bu sacma abarti yaglar normal mi ya :( bu arada boyumda 1. 60

2. unchained_5

unchained_5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Durus bozuklugunuz olabilir mi? Lordoz (anterior pelvic tilt) gibi omurga egriliginden dolayi göbegi daha da büyük gösteren bir durumdur belki. Aksi halde zaten cogu kisinin yaptigi gibi Low Carb beslenme, agirlik egzersizleri ve kardiyo ile yag orani düsmesi lazim. Süresi metabolizmaya göre degisir. Yag yakici olayina hakim degilim.

Son düzenleme: 16 Eylül 2015
  3. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yag depolarindan kaynakli bisey bu kardiyolara ve kaliteli hafif kalori alimina onem gostermelisiniz kardiyolari HIIT oneririm sirt ve bacak bolgelerine yogunlasmaniz yag yakimini hizlandirir karin kaslariniz veya hicbir kasiniz dogal yonden kalinlasamaz cok kalinlasma korkunuz olmasin ostrojen hormonu bunu engeller

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş