Göbeği takmadan beslenmek ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve VeciiPanda tarafından 24 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. VeciiPanda

VeciiPanda Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    81den-66 kg lere kadar düştüm. Göbekte istediğim sıkılığa ulaşamadım. Omuz göğüs sırt bacak kollarda sorun yok gayet iyi durumda. Ama göbek yumuşak ve sağlam yiyince hemen şişiyor yağlanıyor gibi biraz bile abartsam. Öyle çok bi göbek değil aslında ama yağlı işte anlayın :) Artık karbonhidrattı bilmem neydi kısmadan sağlam beslenmeyi düşünüyorum çünkü yağlandırmamaya yönelik beslenince antrenmanlarımdan verim alamıyorum buda gelişimimi etkiliyor. Şimdi bu göbekteki ufak yağlanmayı takmadan hacime yönelik beslenmeye geçsem bol karbonhidrat bol protein vs. Bana sorun yaratırmı ilerde? Yani hiç bb yapmayan biri gibi yağlandırırmı beni. Antrenmanlarım ağır ve sağlam

https://postimg.org/image/udndgyu5h/

2. Burak4618

Burak4618 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Karın çalışırken kendi ağırlığınla çalışmanı ve iyice yanana kadar hareketi bırakmamanı öneririm. Kendi ağırlığın derkende atıyorum mekik çekerken kucağına 5 10 kglık ağırlıklar almaman önemli dostum. Haftada 2 gün dediğim şekilde karın çalışman durumunda bolca yüklenebilirsin hocam yağ ve şekerden uzak durduğun sürece... :) iyi idmanlar kolay gelsin.

VeciiPanda bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş