Göğus ve kol kasları için Program verebilecek varmı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Qnur857 tarafından 23 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Qnur857

Qnur857 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ,

Öncelikle vucut geliştirme sporunda bu 2.ayım olucak. Hocamız kaza geçirdigi için 3-4 ay rapor verdiler bu nedenle yok. Evt sizede tuhaf gelıcek eminim ama öyle.

Abilerimden , büyüklerımden salonda aldıgım programlarla 1 ay idare ettim. Gelişme yok diyemem ama istedigim ölcüde degil.

Salonda çalısmadan once evde calısıyordum. Salonda calıstıgım 1 ay evde calısmıs olsaydım eger daha ıyı olabilirdi. Salonu secmemın nedenı işin piri biri hocayla calısmaktı. Ama işte sansızlık bırakmıyor peşimi.

Bu yüzden forumda bilgili , çalıskan , işi bilen birilerinden program istiyorum. Kendi kullandıgınız olabilir fark etmez yeterkı belli baslı bir programa disiplinli bi şekilde uyum saglım.

Yardımcı olacaklardan simdiden teşekkur ederim.. weightlifter

2. cocometin2

cocometin2 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    forumda yeni başlayanlar için bir çok antreman mevcut :)

3. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Onur alt yapın ne kadar var 2 aydan daha önce çalıştın mı? veya bu 2 ayda ne kadar gelişme kaydettin bunları söyle ilk önce daha sonrasında tam bir amaç belirtirsen daha iyi olur.
    Ben mesela göğüs ve biceps aynı gün giriyorum ve 3 hareket göğüs 2 hareket biceps giriyorum.
    Benim biceps çalışmamda bileğide güçlendirecek şekilde yaptım ve piramit şeklinde giriyorum. Senin yaptığın çalışma şeklide bana uyar fln dersen yada tartışmak istersen özel mesaj atabilirsin.

Sayfayı Paylaş