göğüsteki yağlanma hakkında yardım SS var bakarmısınız

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hayatgüzelolsa tarafından 14 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. hayatgüzelolsa

hayatgüzelolsa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hastaneye hormon testi yaptımraya gittiğimde hormonlarda hiçbir sorun yoktu sadece göğüste yağlanma olduğu söylendi. bu görüntü sizce düzgün bir spor ile düzeltilebilirmi vücut yapılabilirmi yoksa illa ameliyat tarzı bişeymi gerekiyor.

http://www.upload.gen.tr/resim_x.php/www/otetqkqz/104_1956.JPG.html

http://www.upload.gen.tr/resim_x.php/www/otetqkqz/sssssss.jpg.html

http://www.upload.gen.tr/resim_x.php/www/otetqkqz/104_1954.JPG.html

psikolojimi etkileyecek düzeyde tişört giymede sorun ve öne doğru yürümeme neden oluyor. boyum 1.78 kilom 82 bu arada

2. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Resimler açılmıyor ama maydanozu çok tüketme östrojen hormonlarını yükseltiyor buda dolaysıyla göğüste yağlanmaya yol açıyor. Bakma hastenenin raporlarına.!

3. brhmcr

brhmcr Guest

Yorumlarinda daha dikkatli olmani tavsiye ederim. Maydonozun ostrojen alakasi dogru olsa da maydonoz gibi bir cok bitki ve sebze var.Kamyonla yemiyoruz ya bunlari. Hastane raporlarina bakma gibi bir yorumu acemiligine veriyorum.

Konuya gelince resimler ne yazik ki acilmiyor. Doktora gozuktun ve bunun jinekomasti olmadigi belirtildiyse, is sana kaliyor dogru beslenme, idman ve inanc ile bu isin ustesinden gelirsin. Aklinda soru isareti olursa bir kere daha farkli bir doktora gozukmende yarar goruyorum.

4. hayatgüzelolsa

hayatgüzelolsa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz derin esnek biraz da göğüs bölgesinde yağ depolamaya daha fazla yatkın vücudun. Hormonlarında sorun yok demişler.

Vücut yağını azaltmaya dönük bir diyete gir, biraz ağırlık biraz da kardiyo tipi çalışmalar yap. Sabırlı ol. 3 ay içinde gözle görülür sonuçlar almaya başlarsın.

Bu arada maydanozun konuyla ne alakası var allah aşkına.

hayatgüzelolsa bunu beğendi.
  6. hayatgüzelolsa

hayatgüzelolsa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 21 ve kendimi bildim bileli hiç düz değil gerçi genelde kiloluydum vücut gelişim devrelerinde sanırım ordan kaldı göğüste yağ. sağlam spor ile geçer diyorsunuz yani değilmi hocam. birde şu durum var ben kendi programımla amatörde olsa yaklaşık 3ay her gün spor salonuna gittim orda hafif toparlandı ama yaz gelince direk geri saldı.

7. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Hepimiz kusuzsuz genetiklere sahip değiliz. Beslenmene dikkat edeceksin. Yapacak başka bir şey yok. Beslenmene odaklan. Temiz ve ölçülü ye.

8. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bi,şe bilip bilmeden konuşma

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:07 ----------

Ne varmış yorumumda onu senin anlayışına bırakıyorumthums:

9. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Karb. düşük beslenme prog. ve cardio ile halledebilirsin .
    Disiplin açısından bir salona yazılmanı öneririm .
    Günde 1 bardak yeşil çay iç bağışıklık sistemini kuvvetlendirmenin yanı sıra yağ yakıcı, metabolizma hızlandırıcı etkisi vardır .

hayatgüzelolsa bunu beğendi.
  10. hayatgüzelolsa

hayatgüzelolsa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim. hepinize teşekkürler yakabileceğime inandırdınız üniye döndüğümde ilk işim profesyonel olarak başlamak olacak. şimdilik tek yapma mgereken yeşil çay içmek sanırım değilmi ?

11. brhmcr

brhmcr Guest

Tek yapman gereken yeni baslayanlar ve beslenme formununun sabit basliklarini okuyarak bilgi birimi yapman, once bir beslenme programi cikarman ve onu uygulaman. Mumkunse evde yapilabilecek hareketler ile bir an evvel spora baslaman.

12. superhero

superhero Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı sorun bendede var Kilomuz ve boyumuz aynı Ve göğüsümüz de aynı ama benim yaşım biraz daha küçük ben çalışmaya başladım evde kendı kendıme arada bısıklet felan suruyorum gıt gıde ınceldı zayıfladıkca gıdıyor bende

13. hayatgüzelolsa

hayatgüzelolsa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer düzelecekse tamamdır. bugünden itibaren başlıyorum araştırmaya. peki bir sorum daha var. bu kadar spor yapıp kilo verince bile bu göğüslerin bu şekilde kalma ihtimali ne kadardır sizce?

14. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Cardio calismasi yapip karb miktarıni düşük tutarsan yavaşça o görüntü yağ dokusu kaybolacaktir .

15. brhmcr

brhmcr Guest

Kalmazlar neden kalsınlar jineko değilse, Herşey sende biter.Arzu eder ve inatla çalışırsan alamayacağın hiçbirşey yok, kendine güven ve pes etme.

16. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    bnm boy 1.81 kilo 57 ama bndede şişlik war doktora gittim 4 doktor birden baktı fakat jinokomasti değil dediler genetik dediler erkek meme dokusuyla aynıdır deyip paketlediler beni :)

Sayfayı Paylaş