göğüste sıkıntım var bana yardımcı olcak birisi var mı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve halikarnascem tarafından 19 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. halikarnascem

halikarnascem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaşlar ben 2 Senedir fitness sporunu yapıyorum ama sürekli olarak değil 3 ay yapıp bıraktım falan hep aralıklarla ve şuan 2 aydır tekrar başladım ama ne yaparsam yapayım göğüs kaslarım başladığımdan beri diğer kaslarıma oranla çok az gelişti spor hocam kasların yanmış diyor ama araştırdığımda kas yanması diye birşey olmadığını öğrendim ne yapmam gerek çözemiyorum(Protein veya kilo aldırıcı kullanmıyorum) şuan pramit programına başladım daha öncede yapmıştım pek etkisini göremedim, bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum ben aynı zamanda hem fitness yapıp hemde evde istediğim zaman şınav çeksem bi zararı yada faydası olur mu yoksa kafayı yemek üzereyim bir türlü istediğim gibi göğüs yapamadım. Özeliikle kollarıma göre falan göğüs çok zayıf kalıyor sizce şınav çeksem etkisi olur mu yoksa başka ne önerirsiniz ?? Yardımcı olursanız sevinirim. Şuanki ölçülerim ;

KOL : 35

OMUZ : 114

GÖĞÜS: 94

BEL: 72

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    selam. kasın yanmıştır dıyor yanı kardıo yaparken proteınde az kullanıyorsan kas kuculur erır zayıflayan kısıler mesala kas kaybı olur ıster ıstemez.

tek şınavla gogus kası yapamazsın yenı sporcuda degılsınız bız sıanvı ısınmak amaclı yapıyoruz kas ıstıyorsan bech press dambıl fly tarzı hareketler gerekıyor.

halikarnascem bunu beğendi.
  3. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Ayrıca her gün çalışmaktansa 1 gün dinlendirmek daha faydalı biliyorsundur. Kaslar dinlendikçe gelişir. Supplement kullanarak denemelisin ve hocandan seni zorlayacak şekilde bi program yazmasını istemelisin ve bir yardımcıyla çalışman gerekebilir.

halikarnascem bunu beğendi.
  4. halikarnascem

halikarnascem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    CABAROV yorumun için sağol ama inan 2 senedir aralıklarlada olsa okdar çok şey denedim ki bir türlü göğüs çıkkmadı yani dediğin gibi protein az alsam diğer kaslarımda gelişmezdi diye düşünüyorum kollarım hemen çıkıyor parçalıda vücudum olduğundan fazla sırıtıyor sadece merak ettiğim ekstra olarak şınav çeksem zararı war mı bunu merak ediyorum, MTCİNA sanada teşekkür ederim tabiki kaslar dinlenirken oluyor dediğin gibi suplementler malesef para işi şuan ona bütçem yok şuanki programım piramit baya bi zorluyor sizce göğüs programı yaptığım gün mü şınav çekmeliyim yoksa başka günler mi ?

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    gogus omuz sırt gunlerı cekebılırsın hangı gun antremanın varsa o gun sınav cekerek ısınabılırsın benımde hocam sırt gunudne bıle sınav cektırıyor oyle cok zorla demıyorum ama ısınmak amaclı cek zararı olmaz ama dınlenme gunu cekme o gun dınlensın vucut

6. halikarnascem

halikarnascem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tamamdır dostum sağolasın gerçi ben ısınmak için değil hem idman öncesi hem idman sonrasıda evde yapıcam bundan sonra

Sayfayı Paylaş