Göğüste oluşan şişlik

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Moco_Cocoo tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Moco_Cocoo

Moco_Cocoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ilk öncelikle Selamün Aleyküm.Foruma daha bugün katıldım konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın eğer yanlış yerdeyse yerini değiştirin lütfen.Ben bundan tam iki sene önce köye gitmiştim ve neredeyse hergün köyde mangal yapıyorduk fazla spor yapmıyordum orada sadece mekik çekiyordum baklavalarım vardı gerçi hala var :D neyse köyden istanbula geldiğimde bir baktımki göğsümün ucunda şişlik var ilkbaşta birşey olmaz dedim falan ama bir baktımki günler haftalar geçti hala duruyor.Geçen sene yine köye gittim yine neredeyse hergün mangal yapıyorduk falan yine sadece mekik çektim .yani uzun lafın kısası iki yıldır göğsümün ucunda şişlik var ve bu beni çok rahatsız ediyor tişört giyemez oldum ve bildiğiniz gibi yazda yaklaşıyor tişört giyiceksin kadın gibi göğsün ortaya çıkıyor falan baklavalarım var hala ama göğsümde de şişlik var ve dediğim gibi bu beni çok rahatsız ediyor yaz geldi artık bende rahat rahat tişört giymek istiyorum son 1 aydır falan şınav çekiyorum barfix i tek-tük çekiyorum birde 2-3 gündür yere uzanıp sağ kolumu sağa doğru sol kolumu sola doğru uzatıp ellerime 5 kglik dambıl alıp dirseklerimi kırmadan yukarıya kaldırıyorum birbirlerine çarptıklarında yere indiriyorum tekrar kaldırıyorum falan öyle yani bu arada boyum 1.72 cm kilom 60.Lütfen bana kısa sürede göğüsteki yağlarımı eritmenin veya kasa çevirmenin bir yolunu gösterin ama boyumun uzamasını engellememesi veya boyumu kısaltmaması lazım bu benim için çok önemli lütfen bana yardımcı olun :(
    (ve NOT:ara sıra şişi iniyor sonra tekrar şişiyor)

2. serkank.

serkank. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    sanırım aynı sorundan müzdarıpiz benim kilom fazlalaığımda var fakat aynı durum bendede var yardım eden çıkar umarım

iyi forumlar

3. Moco_Cocoo

Moco_Cocoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    benim kilom bana göre normal aslında ama göğüs pek çalışmadığım için falandır sanırım.İnşallah dediğin gibi yardımcı olan olur. sanada iyi forumlar

4. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Kas yaparak göğüsteki yağlardan kurtulamazsın. Bölgesel yağ yakımı diye de bir şey olmadığına göre cardio çalışmaları yapman gerekiyor.

5. OğuzhanÇ

OğuzhanÇ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yaşını yazmamışsın ama ergenlik döneminde olabiliyor geçici bi durum

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. OğuzhanÇ

OğuzhanÇ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Kardiyo falan yapma iyice zayıflarsın yapacaksan yine ağırlık yap o yağı yakma şansın yok eğer ergenlikten dolayıysa zamanla düzelir

7. HighConcentrate

HighConcentrate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Jinekomasti tehdidiyle karşı karşıya olabilirsiniz . Benimde göğüslerimde sıkıntı var , yağlı . Malesef spor bunun çözümü değil , haftaya ameliyatla kurtulacağım umarım . Bence gidip bir plastik cerrahi veya estetik uzmanına kendinizi kontrol ettirmelisiniz . İyi forumlar
    NOT : Eğer böyle bir hastalığınız var ise ciddi piskolojik ve fiziksel sorunlara yol açabilir , lütfen doktora görünün .

8. OğuzhanÇ

OğuzhanÇ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Ben yaş belirtmediği için direk jino demedim bendede ergenlikten dolayı biraz şislik mevcut ama geçeceği söyleniyor rahatsız etmiyor beni geçmezse 18 olunca ameliyat şar tabi ama geçer diyorum takmıyorum

9. Moco_Cocoo

Moco_Cocoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    15imden gün aldım 1999 luyum ve öyle bir rahatsızlığım olduğunu da pek sanmıyorum arkadaşımın dediği gibi bazı aile büyüklerim ergenlikte olur böyle şeyler dediler bana ama ben yaza böyle girmek istemiyorum :(

10. HighConcentrate

HighConcentrate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dostum zaten asıl o yaşlarda başlıyor bu lanet hastalık . Tabi ki ergenlikten kaynaklanan büyümeler olabilir sonra geçebilir ama kontrol ettirmekten bir şey çıkmaz . Bence ailenle konuşup kontrole bir git derim .

11. Moco_Cocoo

Moco_Cocoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Belirtileri nedir veya neden oluşur bir bilgin varmı?

12. HighConcentrate

HighConcentrate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Oluşma sebebini bilmiyorum ama ergenlik döneminde sık görüldüğünü biliyorum . Belirtilerini şöyle anlatim ; ben çocukluğumdan beri kiloluydum , geçen sene spora başlayıp 32 kilo verdim , güzel kol omuz göğüs kası yaptım ama hala göğüsün üstündeki yağ tabakası gitmiyordu . Bende bunu geçen hafta kafaya takıp araştırdım ve bu hastalığı gördüm , kontrole gitim çıktı . Şöyle anlayabilirsin elini göğsüne at ve göğüs ucunun altından ve göğsünün üstünden bastır eline gelen tabaka çoksa olabilir ... ( daha başka nasıl anlatırdım bilemedim :) )

13. Moco_Cocoo

Moco_Cocoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hangi bölüme gitmem gerekiyor bunu anlamam için?

14. HighConcentrate

HighConcentrate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir Plastik Cerrahi bölümü doktoru size yardımcı olacaktır .

Sayfayı Paylaş