göğüslerde istenen hacim olmaması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve guzelfatih tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. guzelfatih

guzelfatih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb lar. yaklaşık 5 aydır bb sporuyla ilgileniyorum. bi çok bölgem istediğim şekle kavuşurken göğüslerim omuzlarıma göre çok zayıf kaldı. yapı olarakta küçüklerdi zaten. programım şu şekilde ptesi göğüs-önkol, çarş omuz arka kol, cuma sırt bacak. her programdan sonra karın mide. göğüs programımda [FONT=&quot]Bench Presses: 4 Sets x 8 Tekrar 36kg, [/FONT][FONT=&quot]Flat Bench Presses: 4 Sets x 8 Tekrar 33 kg, [/FONT] Flat Dumbbell Flyes: 4 Sets x 8 Tekrar 9 kg. acaba farklı bi programmı uygulamalıyım. yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    gögüs cok emek istiyor ilacı zaman ve programında yapacagın düzenli değişikler

guzelfatih bunu beğendi.
  3. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Haftada 3 gün çalışıyorsun? Zaten hacim düşünmek mantıklı değil fazla dinleniyor vücut 5 ay olmuş artık yüklenmelisin birde yavaş büyüyorsa göğüs, bu şekilde yıllarını alabilir.

guzelfatih bunu beğendi.
  4. guzelfatih

guzelfatih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplarınız için tşk ler. peki diğer fazla gelişmiş olan bölgelerin idmanını biraz azaltıp (örneğin omuz ve biceps lerim istediğim şekle kavuştu) göğüs idmanını arttırmalımıyım. yani haftada 3 gün göğüs çalışsam faydası olurmu acaba. aslında daha iyi yorum yapabilmeniz için foto da ekleyecektim ama bulamadım nasıl eklendiğini.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:55 ----------

aslında beden eğitimi öğretmeni olduğum için diğer günlerde spor (futbol, voleybol) yapıyorum. o yüzdende fazla yüklenemiyorum. bide bekar olduğum için beslenmemde çok iyi düzeyde değil. hesaplamıyorum ama muhtemelen gereken protein miktarınıda alamıyorum. ama her antrenmandan sonra yarım litre süt ve en az 3-4 tane muz yiyorum. tavsiye ve önerilerinize çok ihtiyacım var

5. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Haftada maksimum 2 gün yüklen bir adaleye. Proteinde almıyormuşsun kasları neyle besleyeceksin de büyüyecekler?

6. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    sırt bacak aynı gün olmaz.
    sırt triceps
    omuz bacak şeklinde yap.

Sayfayı Paylaş