Göğüsle Biceps Aynı Gün Olurmu ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Esa7 tarafından 30 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Esa7

Esa7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar fitness'a başlayalı 1 buçuk ay oldu ve hoca dün bana program verdi bi kağıtta.Yanlız benim anlamadığım aynı güne göğüsle biceps'in verilmesi ...ilk gün bana öğüsle biceps verdi.benim bildiğim göğüsle omuz bir gün olur diğer gündeki çalışmada biceps ile farklı bi bölge..yanlışmı biliyorum yoksa hocalar bana mı yanlış program yaptırıyorlar..saygılar

2. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    göğüsle biceps aynı gün olur tabiki.. omuzlada triceps yazmıştır büyük ihtimal.. sen yanlış biliyorsun yani :)

3. Esa7

Esa7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ...

hayır 2.ci antremanda kanat sırt ve triceps vermiş 3.antremanda omuz.birde ben dün.göğüsle biceps çalıştım.bugun kanat sırt birde triceps çalışyabilirmiyim?1 gün dinlenmemmi gerek yoksa ?

4. Arizayim

Arizayim Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    eğer dinlenirsen senin için daha iyi olacaktır, ama yeni başladıgını ve hafif çalıştıgını düşünerek hazırlanmış olabilir programın. Dinlenmek ve beslenme vücut geliştirmede, çalışmadan daha üst sıralarda yer alır. Kolay gelsin

5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hoca sana yanlış program yaptırıyorsa, ben de aylardır yanlış program yapıyorum :D

6. Esa7

Esa7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nedemk istediğini anlamadım savaş ?bu yanlış bi programmı şimdi ??

7. rampage

rampage Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    yanlış değil bence . bb de yeni olduğun için bi gün için full itme veya çekme vermemiş zorlamamış seni programına uymanı tavsiye ederim.benim de bi ara öyleydi bi gün göğüs ve biceps bi gün sırt .tricepsve bel bi gün omuz bi gün bacak ve karın,gerçi karnı hergün yapıyodum ben :D
    yanlış olduğu kanısında değlim ben

8. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    asıl omuzla gögüs aynı gün olmaz :))) hocana güven daha yenisin sonucta

9. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Sevgili Esa7, ben doğrudur ya da yanlıştır demedim, ben de senin gibi göğüs-biceps i aynı gün yapıyorum dedim.
    Eğer bu iş yanlışsa ben de yanlış yapıyorum dedim, yalnız değilsin dedim...
    Daha ne diyeyim :)

10. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    bu işin bir kaç kombinasyonu olabilir
    bunlardan en yaygın kullanılanı ( tabi bnm çalışanlardan duyduğum) göğüs arkasına biceps'tir
    yani gayet güzel program vermiş

kanat triceps te gayet iyi

mantık şöyle düşün

itiş çekiş kombin etmelisinki örneğin göğüs calısırken en fazla tricepslerinden kuvet alırsın arkasından üstüne triceps girersen overtraining e düşersin yada cok yorulur güzel triceps antremanı cıkaramazsın.

aynı sekilde kanat arkasından biceps girmekte bu mantıkta pek doğru olmayacaktır.

11. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    gogus - biceps

omuz - triceps

kanat - bacak

klasik calısma sistemidir...biraz daha ilerlediginde vucudu sasırtmak icin antreman sistemini degistirirsin...kolay gelsin

12. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar istersenzi butun vucudu bir gunde çalıştırırsıznız. başlık enteresan olmuş. gögüs-omuz-triceps çalışantda var. dikkat edin hepsi itiş hareketi. yani bu nasıl gelişiyor vede nasıl iyi hissediyorsanız oyle calışmalısınız. gerisini ve diğerlerinin ne soylediklerine ben pek kulak asmıyorum. gogus bacak çalışırım hep. hiç bir zararınıda gormedim vede gelişme kaydediyorum. millet beni goruncede olurmu oyle şey kardeşim felan diyor. ama ben sonuca bakarım ! banane gerisinden. sizde bunları dusunmeyin ama bir programı en azından 1 yada 1.5 ay uygulamalısınız ki program fayda mı veriyor zararmı veriyor anlıyasınız. ondan sonra duruma gore deiştirin. en uygun hali alıcaktır en sonunda. saygilarimla ..

Sayfayı Paylaş