Göğüsde yağlanma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rwyran tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rwyran

rwyran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 18 yaşındaym. Geçen yıl lise 3 deyken fitnesse baslamıstım 2 ay felan gittim sonra dersler derken bırakmıştım. Kol ve omuz kaslarım yerinde, karın kasım yok ama göbekte yok :). Tek sorunum göğüsler. Meme ucu hafif önde. İlk başta jimekonasti diye şüphelendim, korktum bayağı bir araştırdım ama resimlere bakınca için rahatladı. Benim yağlanmadan oldgunu düşünüyorum. Ama bir türlü kurtulamadım su yağlanmadan, hergün 100-150 sınav çekıyorum 2-3 haftadır daha hıc bır faydasını göremedim, moralim bozuluyor :mad:

2. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    peki göğüs uçlarını hafif sıkınca büzüşme oluyor mu yada sıcaktan soğuk bir ortama geçince değişim oluyor mu ?

rwyran bunu beğendi.
  3. rwyran

rwyran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır. büzüşmede yok değişmede

4. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    O zaman cardio yaparak olan yağlardan kurtulursan düzelir göğüs bölgesi için ağırlık antrenmanı yaparsan yağ yakabilirsin ve tavsiyem sprint koşu :)

5. rwyran

rwyran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki teşekkürler :) Bu arada su 1 ay boşum hergün düzenli olarak yapabilirim sporumu. Sonraki 1 ay üniversite için ısparta gideceğim :). Ordada fırsat buldukca yaparım ama ne kadarlık surecte bellı olmaya başlar sabırsız biriyimdir -.-

Son düzenleme: 3 Ağustos 2013
  6. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    ilk bir ayda değişim olur ancak şu bir gerçek üç ay olmadan fazla bir değişim bekleme

7. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    slm sopcast91 benmide göğüs ucları hafif sarkık yağ oranım yüzde 10 olmasına ragmen bende sıcaktan soguka geçince dikleşiyor meme uclarım dedigin gibi sıkıncada meme uclarını dikleşiyo ne tavsiye edersin tam teşhis koydun :)

8. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    Şimdi dostum bunun dediğim gibi bir çözüm yolu yok :( yani daha doğrusu bende dahil çok fazla kişi bunun çözüm yolunu bilmiyor ama kendi çevremde tanıdığım bir arkadaşımda aynı problemden yakınıyordu ve salona yazılıp beslenmesine dikkat edip sıkı bir göğüs idanıyla göğüse güzel bir hacim kazandırdı ve gerginlik tabiki durum bu şekilde onda düzeldi. Yani dmek istediğim sıklaştırırsan ve hacim kazandırırsan bu durumdan kurtulabilirsin :)

Sayfayı Paylaş