Göğüsde hacim kaybı acil yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Arnoldunuz tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Arnoldunuz

Arnoldunuz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba. Bu forumu uzun süredir takipteyim ama yeni kaydoldum hayırlısı olması dileğiyle...
    Arkadaşlar ben yaklaşın 4 aydır düzenli spor yapıyorum. 1. ayda ölçülerim ; Boy:184 Kilo:71 Omuz:109 Kol:31.5 Göğüs:89 bel:80 di geçen ay yani 3. ayımda Omuz 113 Kol 34 göğüs ise 94 olmuştu. Benim sorunum şu geçen hafta göğüs antremanım vardi. Benc Press 4x8 Decline Dumbell Press 4x8 Dumbell Fly 3x10 onun ardından biceps var. Benim bicepslerim geliştiğini görebiliyorum fakat geçen haftaki antremanımda göğüste ağırlık arttırdım. Çünkü no pain no gain düşüncesindeydim. Ardından Whey takviyemi yaptım idmandan sonra 1 ölçek içiyorum her zaman. 2-3 gün göğüsümde ağrılar hissettim. Bu ağrılar geçtiğinde göğsümde bulunan ve uzun uğraşlar sonucu az çok yok ettiğim kemik tekrar belirdi ve göğüs ortasındaki çizgi azaldı. Çıldırmak üzereyim beslenmemi güzel yaptığımı düşünüyorum. Sabah 3 yumurta bal 2 peynir 50 gr lor yiyorum ardından ara öğün meyve sonra bir öğün sebze baklagil+Pilav veya makarna ardından idmandan yarım saat önce yulaf ezmesi süt idmandan sonra 1 ölçek whey. akşam yemeğinde ise 200 gr et veya 2 büyük konserve ton balığı ve pilav yiyorum. Gerçekten arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Deli oldum açıkça. Sizin düşünceleriniz nedir? Göğüs kaslarımda emeklerimin gittiğini gördükçe moralim bozuluyor.:mad::mad::mad:

Sayfayı Paylaş