göğüs?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xcim26 tarafından 25 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. xcim26

xcim26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Eskişehir
    evet arkadaşlar merhaba öncelikle.benim sorunum sol göğüs ucum sağ göğüs ucuna göre daha yukarda ve sol göğüs sağa göre daha hacimli.bunu düzeltmek için bi göğüs antremanı var mı ?
    58kilo
    1.75 boy
    114 omuz
    94göğüs
    32kol
    80bel
    2x15kg dumbell ım var. yaklasık 2 aydır evvde düzenli olara çalışıyorum.bu agırlıklar yeterlimi yoksa ekleme yapmalımıyım.birde bende iç göğüs eksiği oldugunu düşünüyorum.iç göğüs için önerebilceğiniz bi program var mı?

Ekli Dosyalar:

2. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım ilk önce nasıl çalıştığını fln yazabilir misin ve ayrıca çalışmadan öncede mi bu durum böyleydi?

3. xcim26

xcim26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Eskişehir
    başlamadan önce bu şekilde değildi
    göğüs programım haftada 1 gün
    Dumbbell Bench Presses: 3 Isinma Seti
    Dumbbell Bench Presses: 3 Set 10 tekrar
    Incline Dumbbell Bench Presses: 3 Set 10 tekrar
    Incline Flyes: 3 Set 10 tekrar

4. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Fotoğrafta gördüğüme göre elbet sol göğüs biraz daha farklı görüküyor ancak hareketlerde yanlış bişeyden dolayı olabileceğini düşündüm ama bu hareketler ikili dumbelle yapılıyor belki ağırlığa başlaman gerekenden fazla başladığından dolayı ikisinde de aynı kontrolü sağlayamayıp solu daha fazla çalıştırmış olabilirsin sana tavsiyem ağırlığı azalt ve sette yaptığın tekrar sayısını arttır derim. Ayrıca sol tarafı 3-4 gün sağa göre az çalıştır ve daha sonrasında aynı şekil devam et ancak kesinlikle hakimini kolay yapamayacağın bir ağırlıkla çalışma.

5. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    az çalış ne ya:) dostum sakın biri az diye bi bölgeyi az çalıştırma bu zaman şeklin iyice bozulur bir göğsün daha hacimli olur birisi daha az hacimli ama dışarda olur saçma sapan bi vüücut olur sakın o hatayı yapma eşit çalış ama bölgeleri eşit çalıştırmaya bak bu arada ben fazla bi bozukluk göremedim milimetrik şeylere takılma derim. çalıştıkça düzeliceğine inanıyorum özellikle barla çalışmaya başlarsın kesinlikle düzelir

6. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Sen naptın ya 3-4 gün bir bölgeyi az çalıştırmayla sen ne kadar farklılık olacağını sanıyorsun açığı bile tam kapatmaz fazla abartmışsın ki nerde görülmüş 3-4 gün içinde gözle görülür bir hacim arttığını. Hadi onuda geçtim ben hiç çalıştırma diye bişi demedim zaten benimki sadece tavsiyeydi ne kadarını uygulayacağı onun kafasına yatmasına bağlı neyse arkadaş yardım istemiş fikrimizi söyledik başka söze gerek yok :)

7. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    3 4 günde hacim alınmaz ama arkadaş 3 4 günü fazla vurgulamadığın için arkadaş değişmeyince 1 aydan fazla az çalıştırcak oda etkisini kötü biçimde görecek ayrıca güç artışı denen bişey var 3 4 günde sol yanında hacim olmasada güçte çok azda olsa bi artış olur oda etkiler onun yerine bar alsın hiç kasmasın kendini

dmr bunu beğendi.
  8. badicitekin

badicitekin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar göğüs programım bu şekilde yaşım 29 kilom 77 boyum 180 4. ayım vg de
    bench pres barbel 12 10 8 6
    falt dumbel fly 12 10 8 6
    incline dambıl press 12 10 8 6
    dumbel puloverr
    şınav 3*15
    sizce nasıl değişikliğe gitmeliyim birde cable crossever aleti yok salonda onun yerine hangi hareketi yapabilirim

9. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hacim istiyosan yer değişikliği önerebilirim,incline ı ilk hareket yap onu barla yap çünkü üst göğüs göğüsün ihtişamlı durmasının en büyük nedeni,2. harekette incline fly yapıp iyice yırt kasları,sonra dumbell da flat bench yaparsın,4. harekettede sıkıştırıp bitir antremanını sondaki şınav gereksiz

10. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş