Göğüs

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve safa tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. safa

safa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar
    20 yaşındayım 175 boyunda 73 kg yim ve kilolarından rahatsızım.. daha dogrusu goguslerimin buyuklugunden desem daha dogru olur. Goguslerimi kucultmek için ne yapmam laızm oyle kas olması falan onemli değil yağlar erisin normal bi erkek gogusu şekline gelsin kadın gibi cıkıntı olmasın lutfen yardınımızı bekliyorum bu durumdan utanıyorum tşirt giyemiyorum

Son düzenleme: 23 Eylül 2010
  2. AhmetArda

AhmetArda Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşım

Öncelikle Eskiden Benım Durumumun Senınkınden Daha Beter Olduğunu Söyleyim .

179 boy 83 kg. ve Göğüslerim senınkınden daha da buyuktu ama duzenlı beslenme ve tabi ki spor salonuyla bu işi hallettim şimdi yağlarım eridi ve Güzel bi vücuda Sahibim .

Sana Önerim Evde Oturmayla Zor Halledersin .

Bugünden Spor Salonuna Başla Derim.

3. trapcode

trapcode Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Dostum 175 boy ve 75 kg ağırlık için sanki biraz fazla yağlı gibisin, bölgesel olarak yağ yakımı pek mümkün olmadığı için diyetle beraber kardiyo yaparak yağ oranını olabildiğince düşürmeyi deneyebilirsin. Göğüs bölgeni toparlaman için yapacağın kardiyo programına tabiki göğüs antremanı eklemen gerek. Bunu yaparken yağ oranını düşürüp kas kaybını engelleyici diyet & kardiyo programı oluşturmalısın ki bununla ilgili yazıları forumda bulabilirsin. Bence vereceğin 7-8 kg'ın yanında yapacağın antremanla 2-3 ay içinse çok olumlu sonuç alırsın diye tahmin ediyorum.

4. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    bir spor solonuna yazıl ve yağsız beslemeye özen göster cardio ile haledersin ham karın hem göğüs fitness yap kısaca

5. safa

safa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepine teşşkur ederim onerilerinizi dinleyecegim temmuz ayında 1 ay spor a gittim gobek yoktu ama gogus vardı yine ramazanda biraz toparladım kiloloarı tekrar yardımlarınız için tekrar teşekkurler. pazartesi spor a yazılacagım zaten..weightlifter

6. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Sadece göğüs erisin göbek kalsın diye birşey yok :)

Düzenli beslenme ve sıkı bir kardio ile istediğin görünüme kavuşabilirsin.

Bence illa da spor salonuna gitmen gerekmiyor. Koşabileceğin bir alan varsa Zaman tutarak 40-45 dk koşman yeterli olacaktır.

Spor salonunun yerini tutmayacaktır ama salona gitme imkanım yok veya yakınımda salon yok diyorsan alternatif bir çözüm sundum sana

Kolay gelsin. İnşallah amacına ulaşırsın

Son düzenleme: 23 Eylül 2010
  7. safa

safa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yazdıgımı gorunce kufur edmeyin :D abi evde kosu bantı var 15 kg agrlık ve 2 tane ksıa cubuk var.. mekik sehpası da var :D

8. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    üzerine dantel filan örüp oturma odasına koymamışsınız inşallah......tembelliğinin bu kadarımı yaw.....darılma ama gerçek bu

9. safa

safa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ramazandan sonra oldu abi ramazanda oruç falan derken spor a vakit olmadı gobek falan cıktı haylıyle

Sayfayı Paylaş