Göğüs yağları

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve arda34 tarafından 13 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. arda34

arda34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk önce herkeze merhaba değerli abilerim ve kardeşlerim.Yaşım 16.178 boyunda ve 86 kiloyum.4 aylık bir body geçmişim var fakat süreklilik olmadıgı için fazla bir gelisme gösteremedim.Vücudum yaşıtım olan insanlardan iri ama hatlarım cok belirgin değil , kasdan cok et gibi duruyorlar.Tabi çalışmaya başlayınca vücudüm kendini toparlıyor.Fakat benim sorunum göğüslerim.Jinekomasti şüphesi ile doktara gittim fakat muayene ettikten sonra çekilen filimle beraber bende jinokomasti yani meme dokusu değilde bölgesel bir yağlanma oldugunu söyledi.Yani göğüsümde bir yağ birikmesi varmış.Bu bende 3-4 senedir var.Ve belirtmem gereken birşeyde yaşım çok küçüken 1 aylığınada olsa abimle bir salona yazılmıştım ve yetişkin biri gibi bir program uygulamıştım.Şimdi ise benim merak ettiğim göğüsteki yağlanmanın küçükken gittiğim salonda bir ilgisi varmı ve bu yağlardan kurtulmak için ne yapmalıyım doktor liposuction yaparız dedi ama ameliyattan 1 ay sonra yine spor yapmak sartını verdi.Ameliyat masrafları butçemizi aştığı için bende siz değerli abilerim ve kardeşlerimden bu konu hakkında tavsiyeler belikliyorum.Ne olur yardım edin de kurtarın kardeşinizi şu durumdan.Ve belirtme istediğim bir şey var vücudumda sarkan tek yer göğüslerim bunun haricinde kollarım ve omuzlarım yağlı bir insanınki gibi degillerduh

Ölçlerim bunlar. Önerilerinizi bekliyorum.

Kol:37
    Omuz:121
    Göğüs:109
    Bel:97

Son düzenleme: 13 Şubat 2011
  2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bence göğüs bölgesindeki yağlanma ile 1 aylık yaptığın bodynin bi bağlantısı yok. Yaşın daha küçük gelişme çağındasın ileride vucudun bu kiloları atacaktır. Ama yardımcı olmak için hafif şekilde kardio yapabilirsin. Bu kilolarını atmanda sana yardımcı olur. Şınav ve mekik hareketleride göğüs bölgeni toparlamada yardımcı olur. Yaşın küçük olduğu için şimdilik halter hareketlerini pek önermem.

3. arda34

arda34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben zaten daha önce bahsettiğim gibi 4 ay yaptım bu sporu ve bench press gibi hareketleride halterle yaptım yani ilk yapacağm bişey değil . Ben yeniden spora başlasam ve sürekli kardiyo yapsam bu yağları yakabilirmiyim diye merak etmiştim.Cevabın için teşekür ederim ayrca.

4. realscorpion

realscorpion Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bölgesel yağ yakma olmadığına göre tek çözüm kardio yapmak, başka birşeye gerek yok. Kolay gelsin...

arda34 bunu beğendi.
  5. arda34

arda34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bunun yanında l-carnitin tarzı şeyler almam gereklimidir yoksa hazirana kadar bu yağları yakabilirmiyim?

6. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    göğüsteki yağlanmanın o 1 aylık sporla uzaktan yakından bir ilgisi olamaz.. senin yapman gereken tek şey şu kardeşim.. 1.si kendine göre yağ ve şekeri olabildiğince azaltabileceğin güzel bir diet programı bulup hazırla.. haftada 4 gün salona gitmeye çalış ve kardio calışması yap kardiyodan sonra göğüs hareketlerine gec hafif ağırlıklarla olabildiğince fazla tekrar yap göğüs bölgesine.. yana açış benc press ve cable yapsan yeterli 4 x 25 yap.. 2 ay bu şekilde kendini sıkar ve devam edersen 2 ay sonra istediğini elde etmiş olursun. :) hadi kolay gelsin..

exee ve arda34 bunu beğendi.
  7. arda34

arda34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.Zaten yaklaşık 4 gündür yağı neredeyese sıfıra indirdim ve bi faydası oluyor gibi. Tavsiyeniz üzerine sporada başlıyacağım.Bende faydalı olacağına inanıyorum gelişmeleri tekrar belirtirim.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş