Göğüs yağları hakkında.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Beşiktaşş tarafından 13 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Beşiktaşş

Beşiktaşş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyi günler arkadaşlar. Yaklaşık 2 yıl öncesine kadar 130 kiloya yakındım.

Vücudum kilo alıp vermeye çok müsait sürekli olarak kilo alıp veriyorum. Şubat ayında 86 kilo iken 10 mart tarihinde 78 kiloya kadar düştüm ve göğüs yağlarımdan epey kurtulmuştum. Fakat üstüne sınavlar finaller gelince sporu bırakınca tekrar 86 kilo civarına çıktım. Aldığım 8 kilonun 4 ü göğüs bölgemde sanki. Göğüslerim tekrar şiştiler.

3 haftadır spora tekrar başladım . Protein ağırlıklı bir diet (160gr a yakın protein alıyorum günlük) ve bir gün 1 saatlik kardio diğer gün 20 dk kardio ve klasik yeni başlayan programı aletlerde çalışıyorum.

Şuan 83 kilo civarındayım. Programımda 2 alette göğüs çalışmasıda var fakat 3 haftadır çalışıyorum ve göğüslerim daha da ortaya çıkmış gibi hissediyorum.

Göğüsümdekiler tamamen yağ yumuşacık uç kısmı üst taraflar sert.

Ne yapmamı önerirsiniz ağırlık antremanlarında göğüs çalışmasını bırakayımmı veya çok ufak ağırlıklardami çalışayım.

2. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Göğüs çalışmasını bırakmamalısın aksine 3-4 hareket yapmalısın yağ oranın azaldıkça göğüs bölgendeki yağlanmada azalıcaktır bir sağlık sorunun yoksa. Beslenme şeklin ve kardiyo uygulaman güzel 20 dk kardiyoyu antrenman günleri yapıyosun değilmi? şubat mart arası verdiğin kg 1 aya göre biraz fazla çok hızlı kilo vermekte bunda etkili olabilir özellkle çok yüksek kilolardan çok hızlı inmek toparlanması çok zor bölgeler bırakıyo gerisinde..

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş