Göğüs Yağları İçin Çözüm?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ozzybet tarafından 28 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. sahanne

sahanne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. muztafa

muztafa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 16 yasindayim memem biraz cikik ama okullar acilinca biraz kuculuyo spor yapsam gecermi

3. İbrahim İren

İbrahim İren Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim yaşım 16 kilo 90 boy 172 karnımdaki yağlar için antremanlar bakıyordum yağ eritmek için ve burayı gördüm benm göğsümde o yağlı ya şöyle söyliyim sizi yaz ayları benim için CEHENNEM oluyor t-sort gyiyor dısarı çıkamaz hale gelyrm psikoloji bozulacakk neredeyse yan beeli oluyor ve aırıcı derece rahatsızı sizlerden isteğim ben bu sorunumu EVDE naıl çözerim egzersz hareketleri vs. lütfen yardım edin..

4. tnakresss

tnakresss Üye

Beğenileri:
    747
    Ödül Puanları:
    103
    Protein ağırlıklı bir diet, iyi bir antreman programı, kısaltılmış dinlenme süreleri ve aralardada kardio ile bence minimum kas kaybı ile hem kas inşaası hemde yğ yakımı yapılabilir diye düşünüyorum.

5. Deniz5555

Deniz5555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhaba 13 yaşındayım kilom 70 ve boyum 182cm fitness a başlıyacağım fakat koçum olmayacak yani herhangi biri benim için bir program oluşturabilirse çok sevinirim benimde aynı şekilde göğüs ve karında istenmeyen yağlar var ve ben bunları kasa çevirmek istiyorum ayrıca evde 1 aylığına yapabileceğim bir şeyler söylerseniz çok sevinirim
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Temmuz 2017 ---
    Arkadaşlar öncelikle merhaba 13 yaşındayım kilom 70 ve boyum 182cm fitness a başlıyacağım fakat koçum olmayacak yani herhangi biri benim için bir program oluşturabilirse çok sevinirim benimde aynı şekilde göğüs ve karında istenmeyen yağlar var ve ben bunları kasa çevirmek istiyorum ayrıca evde 1 aylığına yapabileceğim bir şeyler söylerseniz çok sevinirim

6. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    dostum özelden yaz bana

Sayfayı Paylaş