Göğüs Yağ Yakımı Tavsiye

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TakezoKensei tarafından 17 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. TakezoKensei

TakezoKensei Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese. Aranıza yeni katıldım. 1.80 boy 63 kiloyum. Zayıf sayılırım. Vücudum fotoğraflardaki gibi... Dar tişört giydiğimde göğüsler ortaya çıkıyor. .Rezil bir görüntü oluşuyor. Zayıf vücut ve Göğüsler :) Göğüste jinekomasti veya yağlanma var ama tahminimce yağlanma. Elimle kontrol ettiğimde yağdan başka birşey hissetmiyorum. Ameliyat için araştırma yağtım galiba keyfii olduğu için devlet karşılamıyor. Özel bir hastanedeki doktorla görüştüm ve bana bu ameliyatın 5000 - 8000 TL arasında olduğunu söyledi. Öğrenciyim. Bu miktarı hayatta karşılayamam, ailemden destek alamam. Acaba spor salonuna yazılsam, düzenli beslenme ve yağ yakıcı gibi şeyler kullanarak bu sorunu aşabilir miyim? Tavsiyeleriniz benim için önemli teşekkürler..

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    İyi çalışıp beslenirsen düzelir 3 sene evvel benim senden daha çok vardı geçti

TakezoKensei bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Merhaba , spor ile yağ oranını düşürürken , kas kütleni artırırsan görünümünden şikayet etmiyceksin.Tek yapman gereken spora başlamak , devam ettirmek , araştırmak , devam ettirmek ve her üç ay geçtiğinde değişmiş bir vücut görüceksin her defasında aynadaki sen seni motive edicek...

zeo64 ve TakezoKensei bunu beğendi.
  4. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum bana sorarsan doktora sor jinekomasti misin diye, eğer jinekomasti isen onu geri çevirmenin imkanı yok. Yani her türlü o doku orada kalır ve ileride sana büyük sorunlar açar, birkaç forumda hastane heyetiyle konuşup ücretsiz ameliyat olmuş kişiler var. Onlara bir danış ve sağlam bir araştırma yap derim. Umarım yağlanmadır.

Sayfayı Paylaş