göğüs yağı+body=??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve metallica tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    iyi günler arkadaşlar sizden bi kaç problemimden yardım rica edeceğim şimdi ben hep kendimi bildim bilele sürekli aşırı kilolu bi çocuktum geçen yaz işte 100 kilodan 80 düştüm ama şuanda 89 kiloyum işte 10 gün önce bi spor salonuna yazıldım ama benim göğüslerim çok yağlı(aşşağıdaki resimlerde göreceksiniz) bunu hocamada söyledim onlar yağ değildir vs. şeklinde biraz geçiştirdi beni şimdi size programımla vücut ölçülerimi yazayım

boy:186
    kilo:89
    göğüs(pektoral)106
    omuz(deltoid):124
    bel:97
    kol(biceps):31
    ön kol(forearm)25
    bacak:54
    baldır:35

program;
    ısınma açma-germe
    10-15 dakka cardio

göğüs
    bench press 4*8

omuz
    militart press 4*8

pazu(biceps)
    seated altarnate dumbell curl 4*8

arka kol
    lying barbell triceps extensions

sırt
    lat pulldown neck 4*9
    wide grip front chins 4*limit

bacak
    hack squat 4*10
    leg extensions 2*12

baldır
    standing calf raises 4*20

mide
    crunches 4*15
    hyper extensions 4*12
    lying knee ups 4*20
    hanging leg raises 4*limit
    hanging knee up 4*limit

önkol(forearm)
    barbell wrist curl 4*10
    barbell rewrse wrist curl 2*15

program lisesini aynısını yazdım arkadaşlar şimdi ben bu programa uyuyorum işte 20 gün sonra gene ölçülerim alınacak ve program hazırlancak ama işte göğüslerimi ne yapmalıyım sizce bide ben 20 gün sonra ölçülerim alınıp yeni bi program hazırlandığında yağ yakıcı(creatin) ve amino asit almayı düşünüyorum sizce alıyımmı bi zararı olurmu yardımlarınızı bekliyim herkese iyi günler

http://img693.imageshack.us/i/fotoraf0190.jpg/
    http://img96.imageshack.us/i/fotoraf0189.jpg/
    http://img163.imageshack.us/i/fotoraf0191.jpg/
    http://img96.imageshack.us/i/fotoraf0192.jpg/

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    gögüs yağı değilde genel bir yağlanma söz konusu. kreatin ve amino yağ yakmana yardımcı olmaz. supplementlere çok bel bağlama onun yerine diyet yap. diyet deyince kibrit kutusu kadar peynir 5 tane zeytin 1 dilim kepek ekmegi falan değil. sporcu diyeti yapacaksın yuksek protein minimum yağ düşük karbonhidrat

3. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cevabınız için teşekkür ederim ama 80 kilo olduğum zamanda göğüsler öyleydi peki bu yağları vücudumdan atmak için diet+cardio+suplement mi kullanayam
    suplement ne oluyor tam olarak amino asit kullansam faydası olmazmı peki?

4. ◄İzM@ЯiT►

◄İzM@ЯiT► Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kadıkoy
    l-carnitine kullanabilirsin. Ve bol cardio çalışması ile yağlarından kurtulduktan sonra programa baslayabilirsin. Göğsünde anormal bir durum görünmüyor.
    Ayrıca tabikide karbonhidratlı yemeklerden uzak durup proteinsel bir beslenmeye baslaman gerekir. Et,balık,tavuk,süt,peynir ve ürünleri,yumurta kurufasulye sebze yemekleri gibi yiyeceklerle idare et. Bunların yanına birde yapabilirsen Whey protein tozu kullanarak takviye gerceklestir. Creatine ve amino için henüz çooook erken. Önce yağları yak sonra programına basla ve 2 ay sonra düsünmeye baslarısın.

dreamboy22 bunu beğendi.
  5. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cevabınız için teşekkürler öncelikle;
    yani 2 ay güzel bir cardio +yağ yakıcı güzel bi diet 2 ayın sonunda amina asit ve gerekenleri kullanayım öylemi?

6. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Ne gerek var sonra aminoya falan önce normal beslenmeni oturt devam et bu şekilde eğer ilerde ihtiyaç duyarsan alırsın..

7. ◄İzM@ЯiT►

◄İzM@ЯiT► Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kadıkoy
    Hayır fazla kilolarını verdikten ve istediğin olculere geldikten sonra sıkı bir programa basla. Programa basladıktan 2 ay sonra da isteğe bağlı creatine ve amino kullanabilirsin. Tabi nasıl bir vücut istediğin ne kadar süre verdiğin ve ne kadar hırslı oldugunu sadece sen bilirsin. Amino ve creatine önerildiği gibi kullanıldıgında yan etkisi ve zararı yoktur. Bilincli tüket yeter ki.

Bu arada cardio 2 ay sürerse 2 ayda programın surecek dolayısı ile en erken 4/5 ay sonra baslamalısın amino / creatin ve protein setine.

Hem bu gecen 4/5 ay sendeki isteğin boyutunuda ortaya cıkartacaktır. Ya artık bırakmıs ve baska islerle ugrasmıs olacaksın yada hala devam ediyor. Devam ediyorsanda ve kendini yeterli goruyorsan (Cok sıkı beslenmen sart protein olarak ve karbonhidrat haslanmıs tuzsuz yagsız pilav gibi yiyecekler) Supplement kullanmana da gerek kalmayabilir. Bunu sadece sen bilebilirsin. Ne biri kullan dedi diye kullan. Nede kullanma dedi diye vazgec. İhtiyacına göre hareket edersin

Ha bu arada makarna pilavıda suda haslayarak yiyeceksem bırakayım bu işi dersen su hali ilede surdurebilirsin. Ara ara soyle yaglı güzel döner hamburger lahmacun gibi yiyeceklerde yemen gerekecektir. Bu yiyecekler vücuda büyük enerji saglamakta ve ara ara seni tokatlama gorevini ustlenmekte. Ama bu yemekleri yemeden once onları hakettıgını gostermen gerekır. Bu yemeklerin hakkını son damlasına kadar vermen gerek. Ona gore o gunun idmanını çok sıkı atman gerekır. Ve bu tarz yiyecekleri erken saatlerde ye ki vicut onları sindirip atabilsin.

Son düzenleme: 25 Aralık 2009
  8. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum arkadaşlar inş. bundan 5 ay sonraki halimide resiminlerini kolacak kıvama gelirim hocamla konuşayım bi.yağ yakıcı olarak ne kullanayım?, kullanmalımıyım bu işi artık hızlandırmak vücudumdaki yağlardan kurtulup güzel fit bi vucüt istiyorum:))

9. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Vücudunda genel bir yağlanma söz konusu. Erkeklerde özellikle, yağlanma bel bölgesinde başlar ve göğüs bölgesine yağlar yerleşir. Diet ve Cardio ağırliklı çalışman gerekiyor. Ağırlık çalışmalarını 15 / 20 tekrarlı setler halinde çalış.İstediğin kilo ve yağ oranına kavuşuncaya kadar bu çalışma sistemine devam et. Daha sonrasında suplement kullanımına bakarsın. Şu anda doğal yoldan dediğim gibi çalış.

10. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cevabınız için çok teşşekür ediyorum tavsiyelerinize uyacağım

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş