göğüs ve sırt yanma sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ciko nat tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Merhaba arkadaşlar, yazacak bölüm bulamadım buraya yazmak istedim umarım doğru yere yazmışımdır.Arkadaşlar ben özellikle ve özellikle göğüs ve sırt çalışırken bu 2 kas grubunu antrenmanda triceps, biceps, trapez vb. kas grupları gıbı hıssetmıyorum cok ama cok az yanma hıssedıyorum buda benım motıvasyonumu azaltıyor.örnek barfix çekerne ancak 21.tekrardan sonra o sıddetlı yanmayı hıssedıyorum kı zaten 15. tekrardan sonra geberıyorum barfıx çekmek cabası.veya deadlift de hıssedıorm bıraz.ama diğer hareketlerde çekişlerde sırtımı hissedemiyorum..gelelim göğüse, göğüs kasım cok ıyı gelişsede oda antrenmanda agırmıyordu.ancak cablo crossver yaptıgım zaman gogusumu tamamıyla hıssettım ve artık cablo ıle kendı hayal gucumle pressler vb.hareketler yaratıp orda çalıştım ama hala merak edıyorum dips ve şınav ve cablo crossover hareketleri harıcınde göğüs kasımı hissetmememdeki sorun neydi?

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Göğüs kasların tricepsleriden daha gelişmiş olduğu için olabilir.

3. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    aslında olabılır..ama su alt gogus daha cok delırtıyor ınsanı..hadı dıyelım gogus öyle, peki sırt?

Sayfayı Paylaş