Göğüs ve kollarımın gelişmesi için önerileriniz?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CepKey tarafından 7 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. CepKey

CepKey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben göğüslerimin şişkin kaslı olmasını vede kol pazılarımın çıkmasını istiyorum.bunlar için hangi hareketleri önerirsiniz?ve bu hareketleri nasıl yapacağımı yazarsanız yada resimle gösterirseniz çok sevinirim.

istediğim şey şu: böyle ben sıkınca kol pazılarımın çıkması değilde.ben sıkmadan kendisi şişkin olarak görünmesini istiyorum.aynı şekilde göğüsleriminde öyle olmasını istiyorum.

yardımlarınızı bekliyorum...

2. CepKey

CepKey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öyle sıktığımda değilde zaten çıkkınmış gibi gözüksüz istiyorum.yani dar bi elbise giydiğimde vücudumu belli etsin istiyorum

3. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    cepkey senin sorun acayip bişi ama sana şöyle yardımcı olıyım

eger cok agır calısırsan atıyorum kolu, sıktıgında kolunda fazla bi büyüme olmaz anladın mı

eger orata.hafif calısırsan sönükmüs gibi durur ama sıktıgında meydana cıkar

ben bunu bi yerde okumusdum

sen bu sporda yenisin belli.sabret zamanla istedigin olucak.insallah hepimizin ;)

bu sorunun bi formülü yolu yok anlata bildimmi

cok sey ögreneceksin formdan,vücüdündan gelen tepkileri,sesleri duymaya calıs.zaten belli bi bilgi birikiminden sonra olucak

ben 3.5 yıldır cok yogun arastırıyorum body konusunda hala yolun basında oldugumu biliyorum sabret ve calıs

4. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    fırat bu yazdığını ilkdefa duyuyorum eminmisin böyle bi etkinin olduğuna?

benim okuduğum kadarıyla sıkmadan kasın şekilli durması için biceps i dışa doğru geliştirmek gerekiyo
    yani kolun dış kısmında şekilleniyo biceps

bunun içinde dar tutuşlu hareketler kullanılıyo

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    sevgili nefelis ben bunu sanırım bi dergide okumusdum....abuk zubuk bi dergi olsaydı yada abuk zubuk birinden duysaydım aklımda tutmazdım.sizlerede yazmazdım.ama gine tartısalım hep birlikde....dogruyu bulalım..sizleri hiç bir zaman yanlıs bilgilerle bilgilendirmek istemem.kendim elimden geldigince dogru seyler yazarım , herkesdende dogru bilgiler beklerim.. ;)

6. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    yok yanlış anlama ben abuk subuk olduğundan değil gercekden bilmediğim için sordum
    olada bilir yani bilemiyorum profesyonellere sormak lazım

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    yok nefelis dostum niye yanlıs anlıyım..ya bu heralde powerr press de yazıyordu..ben bu bilgiyi okuyalı sanırım 1 yıl felen oldu.hatta ben kendi kendime sordum

dedimki acaba agır calısıp mı, kol yapsam ama o zamanda sıkdım mı kolu fazla bi artıs olmaz diye

yoksa orta hafif calısıp sıkdımmı kolları daha büyük gözüksün diye düsünmüsdüm

yani ta ordan kaldı aklımda...demekki ben böle bi bilgi karsısında ta o zaman bu soruyu kendime sorduysam gerceklik payı vardır

dedigim gibi sevgili nefelis yanlıs anlamadım.sende lütfen beni yanlıs anlama ;)

8. CepKey

CepKey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamm o zaman sadece göğüz vede kol pazılarımın gelişmesi için hangi hareketleri yapmalıyım?

9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Sayfayı Paylaş