Göğüs ve Karın Yağları

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve _Skiller_ tarafından 12 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. _Skiller_

_Skiller_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi geceler arkadaşlar.
    Sizlere bir süredir yaşadığım bir sorundan bahsetmek istiyorum ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.Benim göğsümde ve alt karın bölgemde yağlanma var.Kilom çok değil, boyuma göre ideal sanırım.177 boy 71 kilo.Kilom fazla olmamasına rağmen vücüdümda yağ oranı yüksek.Bunu aşmak istiyorum.1 düzenli spor yapıyorum fakat kas ağırlıklı bir program yaptım.Whey proteini de kullanıyorum.Bazı yerlerde bunun göģüs yağlarını azaltmadığını, aksine kas kütlesi eklendiği için göğsün dahada büyüyebileceğini okudum.Bilen, bu konuda tecrübeli olan birisi bana yardımcı olabilir mi?Buna gerçekten çok ihtiyacım var.Dediğim gibi yağlanma alt karın ve göğüs bölgemde yoğun, ama kilo problemim yok aksine kilom boyum için ideal.Sadece vücuduma biraz şekil vermek istiyorum.Sizce kas ağırlıklı programıma devam etmelimiyim yoksa detoks ve kardioyunun yoğun olduğu başka bir program mı yapmalıyım.
    Not:Bazi yerlerde jinekomasti denen bir hastalığa rastladım fakat bende bu hastalığın olucağını sanmiyorum.Göğsüm o kadarda büyük değil
    Not2:Vücuttaki kas kütlem az, göğüs için başka bir program ayarlasam bile kas yapma programımdan tamamen vazgeçemem.

2. _Skiller_

_Skiller_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sayfayı Paylaş